Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pakiet danych

ROZWIĄZANE

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Pakiet danych

Czy mozna w jakis sposob zatrzymac swoj pakiet internetu? Mam 63 giga internetu wazne do 7 stycznia i nie chce zeby mi przepadl jest jakas opcja?
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32709
  • 38379
  • 1384

Pakiet danych

Pakiety pochodzą z różnych usług, więc nie. 50GB za doładowanie można przedłużyć tylko kolejnym doładowaniem.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

11 ODPOW. 11

Pracuję w Orange
  • 866
  • 1057
  • 73

Pakiet danych

https://www.orange.pl/view/orange-free-na-karte - tutaj masz informację o doładowaniach. Jaką wartością doładujesz, to o wartość podaną w tabelce przedłużysz już posiadany pakiet. Oczywiście dostaniesz również nowy, podany w tabelce.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Pakiet danych

Właśnie ze mi nie przedłużumylo dostałem dodatkowy pakiet wazny do kwietna a ten 63giga nadal jest do stycznia

Pracuję w Orange
  • 866
  • 1057
  • 73

Pakiet danych

Tylko pytanie co to za pakiet w takim razie? Jak on się nazywa?


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Pakiet danych

Mam na karte orange free. Mialem wczesniej orange smart i zaladowalem za 100 zeta ale tylko mi przybylo 15 giga dzwonilem do konsultanta i zmienił mi na orange free ale niewiem bo sie niemoglem z nim dogadac czy mi przybedzie te 50giga na te 5mc. W takim badz razie mam 15 giga wazne do kwietnia a 63giga wazne do 7 stycznia. Chodzi mi oto czy nie mozna tego polaczyc zeby miec caly pakiet wazny do kwietnia.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32709
  • 38379
  • 1384

Pakiet danych

Pakiety pochodzą z różnych usług, więc nie. 50GB za doładowanie można przedłużyć tylko kolejnym doładowaniem.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Pakiet danych

Czyli jednym slowem przepadnie mi ten pakiet?

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3318
  • 7932
  • 148

Pakiet danych

Jak sprawdzasz te 63GB, kodem, Orange Online ?? Z jakiej promocji te 63GB ??


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Pakiet danych

Sprawdzam w aplikacji moj orange. A te 63 giga nazbieralo mi sie z doladowan online. Sumowalo mi to razem. Tylko teraz orange zmienił taktyke bo kiedys pakiety danych byly wazne tak jak stan konta czyli jak przedluzyles konto na rok sms to rownoczesnie przedluzaly ci sie pakiety. A od chyba sierpnia tak niema. Jednym slowem juz nie bedzie chomikowania transferu danych

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3318
  • 7932
  • 148

Pakiet danych

Jeśli dziś doszło do zmiany na taryfę Orange Free, to wszelkie pakiety powinny przepaść. Sprawdź jutro czy dalej będą się wyświetlały.