Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange travel jak działa?


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Orange travel jak działa?

Od 15 czerwca wchodzi podobno zniesiony roaming za granicą. Mam orange pop na kartę. Czy jeśli nie mam abonamentu to czy będę mogła skorzystać z usługi? Według tego co wyczytałam 1 mb będzie kosztował 10 gr. Czy wobec tego trzeba kupić jakiś specjalny pakiet internetu czy poprostu, gdy włączę transmisję danych to wtedy za każdy 1 mb będzie pobierane 10 gr? Przepraszam, że tak chaotycznie. Proszę o jakieś konkretne odpowiedzi. ☺️
4 ODPOW. 4

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6993
  • 182

Orange travel jak działa?


Lolcia2002 napisał(-a):
Od 15 czerwca wchodzi podobno zniesiony roaming za granicą. Mam orange pop na kartę. Czy jeśli nie mam abonamentu to czy będę mogła skorzystać z usługi? Według tego co wyczytałam 1 mb będzie kosztował 10 gr. Czy wobec tego trzeba kupić jakiś specjalny pakiet internetu czy poprostu, gdy włączę transmisję danych to wtedy za każdy 1 mb będzie pobierane 10 gr? Przepraszam, że tak chaotycznie. Proszę o jakieś konkretne odpowiedzi. ☺️

Wystarczy mieć włączony roaming i transmisję danych w telefonie. Cena 10 gr/1MB dotyczy UE i niektórych krajów. Są jeszcze pakiety, gdzie jest trochę taniej:

http://www.orange.pl/kid,4000377334,id,4004732098,title,Pakiety-internetowe-w-UE-,article.html

edit: Na stronie zauważyłem info, że pakiety są aktualne do 14.06, w regulaminie widnieje, że do odwołania. Tak więc mogą nie działać od 15.06 😞


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange travel jak działa?

Warto mieć skonfigurowany apn jako internet. Ponadto trzeba pamiętać, że roaming lte nie jest dostępny u każdego operatora roamingowego. Wtedy warto ręcznie wybrać innego operatora lub zmienić zakres sieci na 3G/WCDMA.

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Orange travel jak działa?

Podaję cennik od 15 czerwca tutaj, a regulamin "Taniej za transmisję danych w roamingu w Strefie 1” tutaj.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Orange travel jak działa?

@Lolcia2002 Zaznacz proszę jako rozwiązanie, odpowiedź, która najlepiej wyjaśniła Twoje wątpliwości. To pomoże innym szybko uzyskać wartościowe informacje. Szczęśliwy robot