Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange na kartę


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 18
  • 12
  • 0

Orange na kartę

Mam pytanie odnośnie opcji: Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu + pakiet GB (wersja cykliczna) z opłatą w kwocie 30 zł (strona Orange). Rozumiem, że cała opcja usługi włącznie z pakietem 15 GB jest ważna 31 dni? Czy pakiet GB ma krótszy termin do wykorzystania? I  czemu ta sama opcja w aplikacji na telefon Mój Orange wskazuje, że za pakiet jest jeszcze opłata abonamentowa w kwocie 7 zł. Więc ile to razem only 30 zł czy 37 zł. I co to jest kwota pokazana jako konto promocyjne do Orange w aplikacji to jakiś bonus dodatkowy? Sorki, ale to pierwszy nr na kartę stąd moje pytania 🙂

11 ODPOW. 11
Anonim

Nie dotyczy

Orange na kartę

@Boski-Allvaro  jeśli chcesz korzystać stale z pakietu Rozmowy/Sms/Mms/GB bez limitu, to warto roczną usługę aktywować, jest bez opłaty aktywacyjnej (tej o której piszesz), ja aktywowałem starszą opcję bez mms na rok i nie muszę się martwić o terminy i GB 😉

Co do tematu to jest w aplikacji napisany termin ważności i obejmuje wszystko (rozmowy/sms/mms/GB).


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange na kartę

Ta usługa jest w dwóch wariantach. 30 dni za 30 zł. 7 zł na tydzień.

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

Orange na kartę

@Boski-Allvaro cały pakiet jest ważny tyle samo. Nie ma rozdzielenia na krótszy okres np dla GB.

Pakiety cykliczne są dwa, na 30 dni za 30 PLN i 7 dni za 7 PLN. W tych pakietach GB nie sumują się i po odnowieniu pakietu niewykorzystane GB przepadają.

Jeżeli masz numer zarejestrowany przed 19 września 2019 r., to możesz aktywować sobie pakiet bez MMS-ów na 31 dni za 25 PLN. W takiej wersji GB niewykorzystane sumują się po odnowieniu pakietu. Więcej dostaniesz, jak masz dłuższy staż.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 18
  • 12
  • 0

Orange na kartę

Ok czyli mamy ustalone, że ważność 31 dni na wszystko co oferuje usługa, ale co to jest opłata abonamentowa w aplikacji na telefonie w kwocie 7 zł. Wiem że jest wybór zakup usługi na 31 dni lub 7 dni ale w tym przypadku nie o to pytam 🙂


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 18
  • 12
  • 0

Orange na kartę

Numer od niedawna więc opcja odpada 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Orange na kartę

@Boski-Allvaro  jest opłata za aktywację pakietu, chyba to jasno opisane jest w aplikacji, terminy ważności też 😉


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 18
  • 12
  • 0

Orange na kartę

ok w apce na telefonie mam takie opcje przy ww. usłudze: opłata aktywacyjna - 0 zł, opłata abonamentowa - 7 zł, na samym dole wybór wersji i tutaj jest wybór na 31 dni lub 7 dni. Podejrzewam błąd w aplikacji.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52434
  • 702

Orange na kartę

@Boski-Allvaro nie korzystałem z apki przy uruchamiania pakietu, bo dla mnie też jakoś dziwacznie jest podpisywane i prawdę powiedziawszy nie mogłem się połapać o co chodzi. Proponuję uruchomić pakiet według informacji zamieszczonych na stronie:

https://www.orange.pl/view/oferta-na-karte#bez-limitu-25-obecny-klient

Przy pierwszym uruchomieniu pakietu cyklicznie na miesiąc zapłacisz w promocji 15 PLN, następnie opłata za każdy kolejny miesiąc będzie pobierana w wysokości 30 PLN.

Proponuję pakiet uruchomić SMS-em lub kodem USSD niż w aplikacji.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

Orange na kartę

@Boski-Allvaro Korzystam z innego pakietu i w aplikacji też mam trochę mylące 8nformacje. Oprócz opłaty za pakiet 30pln innych nie będzie. Kolega ketrasa dobrze poradził z ta promocja i żal nie skorzystać