Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange na Kartę

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 49
  • 247
  • 0

Orange na Kartę

W kwietniu kończy mi się umowa na jeden z moich numerów i chcę go przenieść na kartę. Wszedłem na stronę Orange i za wiele się z niej nie dowiedziałem, ten kto ją projektował to niech go nie powiem co trafi...

Z tego co zrozumiałem to za każde doładowanie telefonu dostajemy GB internetu + dodatkowe 10 GB za doładowanie w aplikacji. Ale nie dowiedziałem się jaką trzeba ofertę wybrać na tą kartę by dostawać te gigabajty za doładowanie, kiedyś było prosto był Orange POP i po problemie a teraz mocno to skomplikowali. Następne pytanie to takie że interesował by mnie pakiet z darmowymi rozmowami i SMSami, znalazłem coś takiego: "Rozmowy, SMS-y, MMS-y bez limitu + 25 GB"

i nie wiem czy te 25 GB to jedyny transfer internetu jaki bym otrzymał czy on jest dodatkowy do tych gigabajtów które dostajemy za doładowanie. Wiem że do kwietnia jeszcze sporo wody w Wiśle upłynie ale lubię być zorientowany w ofercie wcześniej nim się na coś zdecyduje.

 

PS. Inni operatorzy mają znacznie prostszą ofertę prepaid, też uważacie że pomarańczowi mocno to skomplikowali? Czy ja jestem mało kumaty 😉

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18787
  • 53818
  • 739

Orange na Kartę

@Ozzy_666 obecnie standardowa oferta to jest FREE na kartę. Można jeszcze wybrać taryfę IoT lub zawsze bez limitu. Polecam zostać przy FREE.

Wspomniany pakiet Rozmowy i SMS-y + GB dotyczy tylko numerów, które były aktywne przed 19 września 2019r. Obecnie jest pakiet Rozmowy, SMS-y i MMS-y + GB za 31 złotych. Jednorazowo można aktywować ten pakiet cyklicznie za 15 zł przez pierwszy miesiąc. Dodatkowo można aktywować 1200 GB na  rok. Otrzyma się wtedy 12 paczek po 100 GB na miesiąc.

Jest jeszcze możliwość odebrania bonusu 100 GB na 31 dni za pierwsze logowanie w aplikacji Mój Orange.

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18787
  • 53818
  • 739

Orange na Kartę

@Ozzy_666 obecnie standardowa oferta to jest FREE na kartę. Można jeszcze wybrać taryfę IoT lub zawsze bez limitu. Polecam zostać przy FREE.

Wspomniany pakiet Rozmowy i SMS-y + GB dotyczy tylko numerów, które były aktywne przed 19 września 2019r. Obecnie jest pakiet Rozmowy, SMS-y i MMS-y + GB za 31 złotych. Jednorazowo można aktywować ten pakiet cyklicznie za 15 zł przez pierwszy miesiąc. Dodatkowo można aktywować 1200 GB na  rok. Otrzyma się wtedy 12 paczek po 100 GB na miesiąc.

Jest jeszcze możliwość odebrania bonusu 100 GB na 31 dni za pierwsze logowanie w aplikacji Mój Orange.

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 49
  • 247
  • 0

Orange na Kartę

W tym pakiecie jest 30 GB? Za doładowanie 15 GB + 15 GB w pakiecie? A gdybym doładował przez aplikację to dostał bym o 10 GB więcej?


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3243
  • 7595
  • 142

Orange na Kartę

@Ozzy_666 , a może oferta w formie subskrypcji (aplikacja). https://flex.orange.pl/

 

Uwaga: Możesz zmienić na 6 miesięcy przed końcem umowy 😁

 

To oferta łącząca kartę i abo ale bez umowy 👍😎

 

polecam zapoznać się z w/w linkiem. 

 

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18787
  • 53818
  • 739

Orange na Kartę

@Ozzy_666 Zależy jaką kwotą chcesz doładować. Podany przez Ciebie przykład dotyczy doładowania kwotą 30 zł. Jak doładujesz przez aplikację lub stronę:

https://doladowania.orange.pl/

to dostaniesz dodatkowy bonus GB.


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 21
  • 68
  • 0

Orange na Kartę

Mówisz tu o innych  operatorach 

Co do orange  na kartę to fri

Doładowywujesz  za 31  zł

I masz no limit  sms ,mms  ,rozmowy  ,sporo internetu

Do tego  masz poczte za darmo

Połączenie   z   infolinią  za darmo  

I pogadasz  z maxem 

A jak  370   zł i masz wszystko no  limit  za rok

I 1,2  teraz internetu    

 

 

 

__________________

*Post poddany edycji - moderator Wojciech.