Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange free, a orange yes

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 57
  • 62
  • 0

Orange free, a orange yes

Witam, właczyłem usługę za darmo w orange. Niestety nie było mowy o tym, że przeniesie mnie do orange yes. Zjadło mi darmowy internet, który miałem z orange free i nie mam już konta ważnego na rok mimo iż od razu wróciłem do orange free. Co robić?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3212
  • 7462
  • 136

Orange free, a orange yes

Aktywuj usługę bezpłatnie w Mój Orange lub wyślij bezpłatny SMS o treści START pod numer 8002

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3212
  • 7462
  • 136

Orange free, a orange yes

Usługa Za darmo w Orange dostępna jest w taryfie Orange YES i aktywacja promocji powoduje automatyczne przeniesienie do w/w taryfy. 

 

Usługa Za darmo w Orange wyklucza się z usługa Konto Ważne Rok.

 

 

Możesz reklamować, ale prawdopodobnie zostanie odrzucona. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 57
  • 62
  • 0

Orange free, a orange yes

No teraz to i ja wiem, ale jak odzyskac konto wazne rok i internet?


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3212
  • 7462
  • 136

Orange free, a orange yes

Usługę Konto Ważne Rok, można aktywować wielokrotnie. Jeżeli jesteś w Orange na Kartę przez 93 lub więcej dni, każdorazowa aktywacja usługi jest bezpłatna. W przeciwnym wypadku koszt wynosi 3 zł.

 

Jeśli chodzi o internet, to przepadło, jedynie możesz złożyć Reklamację, ale nie ma gwarancji.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 57
  • 62
  • 0

Orange free, a orange yes

Poproszę o kod jakim można aktywować konto ważne rok


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3212
  • 7462
  • 136

Orange free, a orange yes

Aktywuj usługę bezpłatnie w Mój Orange lub wyślij bezpłatny SMS o treści START pod numer 8002


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Orange free, a orange yes

Mam jeszcze jedno pytanie. Jeśli przed aktywacją usługi była aktywna promocja "Konto ważne rok", to zgodnie z regulaminem powinieneś dostać smsa z informacją o kolizji promocji i powinno być 15 minut na rezygnację z włączenia "za darmo w Orange".
Punkt 13 regulaminu http://www.orange.pl/ocp-http/PL/Binary2/2000813/4097666043.pdf

Jeśli takiej informacji nie było, a niestety często nie ma, warto to reklamować. Jeśli była to po ptakach.