Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange bez limitu - zmiana cen

ROZWIĄZANE

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5419
  • 17810
  • 186

Orange bez limitu - zmiana cen

@andrzej1441  ale ja o tym pisałem, zależy kiedy karta była aktywowana - celem doprecyzowania przywołałem temat z AMY. W swoim pierwszym poście na wszelki wypadek dodałem, że ważne czy użytkownik nie zmienił oferty... tu mogłem pójść za daleko.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 498
  • 900
  • 3

Orange bez limitu - zmiana cen

Nie wiem skąd problem?

Ja mam aktywną NL za 25zł odnawialną i nikt/nic mnie nie interesuje, dopóki nie będzie oficjalnego info o zmianie regulaminu! I tyle w temacie 😋


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 498
  • 900
  • 3

Orange bez limitu - zmiana cen


@Luki_87napisał(-a)

Ostatnio doszły mnie słuchu,że cena za usługę z 25zl miesięcznie wzrośnie na 30zł czy to prawda ?

 


A skąd takie słuchy??? Możesz zapodać ich "źródło" ??? 😎


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 19
  • 0

Orange bez limitu - zmiana cen

Generalnie wśród znajomych mówiono na ten temat. Zresztą w aplikacji nadal nie mam opcji przedłużenia pakietu za 25zl tylko 35zl.

Ale generalnie na chwilę obecną można zawiesić temat,bowiem dzisiaj otrzymałem SMS jak poniżej.

Więc w moim przypadku usługa nadal jest za 25zl i zobaczymy na jak długo.

Dzięki za wszystkie odpowiedzi 👍🏻


Screenshot_20240112-082456_Messages.jpg

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 498
  • 900
  • 3

Orange bez limitu - zmiana cen


@Luki_87napisał(-a)

w aplikacji nadal nie mam opcji przedłużenia pakietu za 25zl tylko 35zl.


A po ca masz mieć taką możliwość, skoro masz pakiet odnawialny??? 🤔


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 498
  • 900
  • 3

Orange bez limitu - zmiana cen


@Luki_87napisał(-a)

 

w moim przypadku usługa nadal jest za 25zl i zobaczymy na jak długo.



Czyli fałszywy alarm 😋

Ps. Na jak długo? A kto to wie? Jeżeli nic się nie dzieje z pakietem, info o jego zmianie brak u operatora, to nie siejmy "wrogiej propagandy" 😎


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1605
  • 5515
  • 60

Orange bez limitu - zmiana cen

@lukibardzo dobrze że nie ma możliwości w aplikacji i na stronie aktywacji lub przedłużenia starego NL, bo przedłużenie prowadziło często do reklamacji wyzerowania licznika automatycznych odnowień, a nie powinno.

Te problemy trwają odkąd przedłużenie zaczęli traktować jak wyłączenie usługi dla licznika odnowień bez zmiany regulaminu.

Od tamtej pory nigdy już dobrze nie działał licznik automatycznych odnowień mimo, a może dlatego, że późniejszy regulamin dopuszczał dokupienie dowolnego starego jednorazowego NL bez zerowania licznika, to po 3-4 miesiącach zaczęła się likwidacja starych jednorazowych NL, ale dali kumulację GB  nowych NL z MMSami.

Sam stan usługi NL za 25 zł najlepiej widać na stronie MO w zakładce Pakiety i Usługi pod koniec aktywnych usług.

Za 35 zł to jest zupełnie inny NL.