Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange bez limitu - zmiana cen

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 19
  • 0

Orange bez limitu - zmiana cen

Dzień dobry.

Jestem użytkownikiem Orange bez limitu od kilku miesięcy. Ostatnio doszły mnie słuchu,że cena za usługę z 25zl miesięcznie wzrośnie na 30zł czy to prawda ?

Za 5 dni kończy się moja pakiet, chciałem go przedłużyć (w aplikacji widnieje kwota 25zł) ale niestety wyskakuje mi błąd podczas operacji.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1614
  • 5547
  • 60

Orange bez limitu - zmiana cen

@Luki_87  to zapewniaj środki do automatycznego odnowienia. Stary cykliczny NL może być uśpiony do 31 dni i nie traci się licznika odnowień  oraz zgromadzonych GB jak nastąpi odnowienie w czasie uśpienia.

Należy środki na odnowienie zapewniać najkorzystniej systematycznym EKO doładowaniem po 5 zł co 7 dni. Większe doładowanie raz do roku przy bonusie złotówkowym.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

16 ODPOW. 16

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18485
  • 52915
  • 716

Orange bez limitu - zmiana cen

@Luki_87 jeżeli masz prawa nabyte, to nadal korzystasz na starych warunkach. Oficjalnie jeszcze nie ma zmian w starym pakiecie.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 19
  • 0

Orange bez limitu - zmiana cen

Oficjalnie......czyli jednak będzie zmiana cen.

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18485
  • 52915
  • 716

Orange bez limitu - zmiana cen

@Luki_87 jeszcze nic nie było podane. Kiedyś na pewno będzie. Oferta ciągle się zmienia. Póki co, to korzystaj dalej ze starej wersji bez limitu 👍


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1614
  • 5547
  • 60

Orange bez limitu - zmiana cen

@Luki_87Bez limitu za 25 zł z pakietem internet to od ponad nie ma moźliwości uruchomienia na stronie jak i w aplikacji MO.

Pozostaje aktywacja kodem USSD albo SMS.

Jak dokładnie nazywa się usługa z której korzystasz?

Nie korzystasz z cyklicznej z licznikiem odnowień???


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 19
  • 0

Orange bez limitu - zmiana cen

Tak, mam pakiet cykliczny.

 

Gratulacje! Usluga Rozmowy i SMSy bez limitu do wszystkich + pakiet GB zostala automatycznie odnowiona za 25zl i jest wazna do 15.01.2024.

 

Kończy się za kilka dni.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1614
  • 5547
  • 60

Orange bez limitu - zmiana cen

@Luki_87  to zapewniaj środki do automatycznego odnowienia. Stary cykliczny NL może być uśpiony do 31 dni i nie traci się licznika odnowień  oraz zgromadzonych GB jak nastąpi odnowienie w czasie uśpienia.

Należy środki na odnowienie zapewniać najkorzystniej systematycznym EKO doładowaniem po 5 zł co 7 dni. Większe doładowanie raz do roku przy bonusie złotówkowym.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5419
  • 17828
  • 186

Orange bez limitu - zmiana cen

Tak jak przy wszystkich ofertach ulegają one zmianom. Ważne jest w jakim momencie został aktywowany dany numer, albo czy użytkownik dokonał zmiany oferty. 

Jeśli chodzi o samo aktywowanie pakietu, to może jest jakiś błąd w appce. Trzeba sprawdzić czy appka ma najnowszą wersję, a jak to nic nie zmieni, to spróbować jedno z tych rozwiązań:
- włączyć na koncie w przeglądarce - po zalogowaniu na kontro na stronie orange.pl
- aktywować za pomocą kodu: *115*2*31#


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5419
  • 17828
  • 186

Orange bez limitu - zmiana cen

Uzupełniająco odsyłam do pytania i odpowiedzi z AMY poświęconej ofertom na kartę, gdzie jest wskazana data 19 września 2019 r. jako granicznego, od którego nie ma możliwości  aktywacji pakietu Rozmowy i SMS-y + GB za 25 zł -> https://nasz.orange.pl/t5/AMA-oferta-na-kart%C4%99-4/Powr%C3%B3t-oferty-Pakiet-Rozmowy-i-SMS-y-GB-za...


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1614
  • 5547
  • 60

Orange bez limitu - zmiana cen

@Misiek62trochę sprostuję. Nadal zgodnie z regulaminem zamieszczonym w załączniku na startówkach aktywowanych przed 19.09.2019 r można uruchomić NL za 25 zł.

Nawet korzystałem z tego, aby otrzymać w grudniu 2023 podwójny prezent na Mikołajki i Święta. O dziwo włączenie starego NL za 25 zł przy aktywnym cyklicznym nowym nie dezaktywowało promocji 12000GB i 2400GB, gdy ponownie przeszło się cykliczny NL za 31 zł albo 35 zł. Dla promocji 1200GB i 2400GB istotne jest aby NL nie wyłaczył się ( może być uśpiony).

W NL wszystko obecnie kumuluje się niezależnie od rodzaju NL i stanu (aktywny lub zamrożony). Nie sprawdzałem tylko przejścia z uśpionego starego NL za 25 zł a nowy NL.

O liczniku odnowień nie piszę, bo tak namieszane było od początku istnienia usługi, że najlepiej nie aktywować żadnego NL, szczególnie odkąd interfejs w MO (strona i aplikacja) nie pozwala przedłużać ani aktywować usługi.

Można częściowo porównać działanie liczników odnowień w najlepszych czasach do działania licznika paczek 100GB, 200GB, 400GB  z korzyścią dla licznika paczek.

 

PS. Trochę nie na temat. Jak aktywowało się 4800GB przed wykorzystaniem wszystkich paczek z 2400GB, to po wykorzystaniu 4800GB będzie dalej można otrzymywać paczki 200GB do wykorzystania limitu 2400GB.