Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Free - pakiet(y) internetowe i pytania.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 8
  • 0

Orange Free - pakiet(y) internetowe i pytania.

Witajcie

 

Niestety nie mogę porozumiec się z bokiem, dziwna babka ktora sama nie wie co sie dzieje....

 

Problem nastepujacy mam

 

mam internet za doladowania do konca czerwca (40gb)

mam rownolegle pakiet bez limitu darmowe rozmowy/ sms + internet.

od paru dni transfer z pakietu bez limitu w ogole sie nie rusza, a zaczal transfer znikac z pakietu za doladowania

 dzwonilem na bok babka powiedziala ze sama nie wie dlaczego tak jest,  specjalnie kupilem pakiet bez limitu za 25zl dla podbicia internetu, czuje sie oszukany bo nic nie pisze ze oferta sie zmienila, Prawdopodobnie  to blad, bo nie wierze, ze Orange jest takie perfidne i zabiera mi transfer gdzie waznosc mam jeszcze 4 miesiace... 

7 ODPOW. 7

Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 22
  • 42
  • 0

Orange Free - pakiet(y) internetowe i pytania.

To nie błąd, Orange wpadło na tak bezsensowny pomysł ze teraz zabiera transfer z bonusu za doładowania. 😂 😂 😂 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 7
  • 8
  • 0

Orange Free - pakiet(y) internetowe i pytania.

Załoga z Orange tu przebywa? Proszę o wytlumaczenie dlaczego transfer zabieracie z bonusu za doladowania gdzie termin waznosci mam jeszcze 4 miesiace, a zostawiacie transfer gdzie za pare dni przepadnie. Co z wami się dzieje pomaranczowi?? 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1576
  • 5377
  • 56

Orange Free - pakiet(y) internetowe i pytania.


@mila444napisał(-a)

Załoga z Orange tu przebywa? Proszę o wytlumaczenie dlaczego transfer zabieracie z bonusu za doladowania gdzie termin waznosci mam jeszcze 4 miesiace, a zostawiacie transfer gdzie za pare dni przepadnie. Co z wami się dzieje pomaranczowi?? 


Nie rozumiem dlaczego cyklicznego nie brałeś, większy bonus internetowy i nie przepada, gdy uda się pierwsza próba odnowienia.

Przedłużysz przed zakończeniem i nie powinien przepaść, a dawniej przepadał jak w czasie nie wykorzystałeś.

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange Free - pakiet(y) internetowe i pytania.

Póki co Orange twierdzi że wynika to z regulaminu który mówi zupełnie coś innego. Czekamy na jakieś konkretne info. Poszukaj podobnych wątków na ten temat.

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Orange Free - pakiet(y) internetowe i pytania.

Zapewne jest to strategia typowo biznesowo-marketingowa, czyt. celowe działanie Emotikon: Mrugający Teraz pytanie w którą stronę pójdą zmiany, Regulaminu na korzystny dla Orange czy zmiany rozliczania transferu w ramach w/w bonusów GB. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange Free - pakiet(y) internetowe i pytania.

Gdyby było celowe to zmieniono wszystkie regulaminy. Wydaje mi się że ktoś w kodzie postawił extra minus i odwróciła się kolejność. A teraz nikt się nie chce się przyznać do tego 😋

Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 22
  • 42
  • 0

Orange Free - pakiet(y) internetowe i pytania.

A mi się wydaje, że świadomie to zrobili,  teraz wykupując no limit za 25zl nie wykorzystasz internetu z pakietu no limit . I o to im chodziło.  Przy najmniej u mnie to tak działa bo mam 110 GB z bonusu za doładowania.