Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Free Przedłużenie Ważności


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Orange Free Przedłużenie Ważności

Witam. Obecnie nie da się w ogóle przedłużyć pakietu danych? Jutro kończy mi się ważność pakietu bonusowego, zatem chciałam go sobie przedłużyć, dlatego też doładowałam konto, ale ku memu zdziwienie poprzedni pakiet danych nie uległ przedłużeniu... To normalne w orange? XD Żebym wiedziała to bym nie marnowała kasy na doładowanie... Istnieje możliwość reklamacji doładowania skoro nie spełniło oczekiwań w nie pokładanych?

3 ODPOW. 3

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36212
  • 1366

Orange Free Przedłużenie Ważności

A z jakiej promocji masz bonusowy internet? Jeśli to bonus za doładowanie, to w ciągu 24h powinien się przedłużyć bonus wg promocji.

Może więcej opisz - jaka kwota? jak sprawdzasz ważność pakietu? może dane się nie odświeżyły?

reklamację możesz złożyć zawsze, nie musi oznaczać że będzie rozpatrzona pozytywnie

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Orange Free Przedłużenie Ważności

Dane uległy odświeżeniu. Sprawdzam poprzez Mój Orange, i po kliknięciu na kafelek z pozostałym transferem mam dwie osobne daty do obu bonusowych pakietów: stary do 28.01, a nowy do 27.02. W skrócie: gdyby wiedziała, że nie przedłuży to obecnego pakietu to bym nie doładowywała konta...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36212
  • 1366

Orange Free Przedłużenie Ważności

To skontaktuj się z BOK http://orange.pl/kontakt celem wyjaśnienia, są różne promocje. Tutaj na forum nikt nie wie (jeśli Ty nie wiesz) z jakiej promocji masz internet.