Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Free Doładowanie

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 13
  • 0

Orange Free Doładowanie

Ok dziękuje bardzo 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Orange Free Doładowanie

Jak doładować konto Orange przez Internet jak nie mam żadnego konta banku


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Orange Free Doładowanie

@Anonim mżesz zapłacić blikiem z konta bankowego innej osoby (rodzina, znajomi). Najszybszy sposób.

Anonim

Nie dotyczy

Orange Free Doładowanie

Ale u mnie rodzina nie ma takiego konta banku żadnego znajomych nie mam 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Orange Free Doładowanie

@Anonim niestety nie będziesz mógł doładować konta przez internet. Płatnościami na stronie doładowania.orange.pl są: BLIK, karta płatnicza, konto bankowe. Innych opcji obecnie nie ma.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange Free Doładowanie

Obecnie większość banków w Polsce oferuje bezpłatne konta jako podstawowy rachunek płatniczy. Wystarczy mieć 13 lat. Jak nie chcesz, to zostają znajomi lub inne formy doładowania.
Anonim

Nie dotyczy

Orange Free Doładowanie

masakra czemu tak jest ze że nie da rady doładować konto Orange przez Internet jak nie mam żadnego konta w banku

 

 

 

________________

*Post poddany edycji - moderator Wojciech.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Orange Free Doładowanie

@Anonim jaki sposób płatności widzisz za doładowanie? Wpłata na konto tradycyjnym przelewem trwa kilka dni, więc szybciej i taniej będzie przejść do sklepu, czy kiosku i zakupić doładowanie w formie kodu doładowującego.

Jak chcesz doładować inny numer, nie swój, to warto skorzystać z usługi Dzięki Tobie.

Wysyłasz SMS na numer 501 700 700 o treści YYYYYYYYYYYYYY XXXXXXXXX XXXXXXX, gdzie Y to cyferki kodu doładowującego, X to cyferki numeru telefonu (przykład na cyferkach: 12345678901234 501100100 501100100)