Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Extra Numer - nie widać kto dzwoni


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 11
  • 0

Orange Extra Numer - nie widać kto dzwoni

Dzień dobry,


mam włączoną usługę Orange Extra Numer. Gdy wybrany mam pierwszy numer to wszystko działa prawidłowo. Gdy ktoś do mnie dzwoni to widzę jego numer z dopiskiem "#2" na końcu jeśli jest to połączenie na drugi numer i bez dopisku jeśli jest to połączenie na pierwszy numer.


Jednak, gdy przełączę telefon na drugi numer, to gdy ktoś do mnie zadzwoni to zawsze pokazuje się napis "Numer prywatny" i nie wiem kto do mnie dzwoni. Dzieje się tak niezależnie od tego czy ktoś dzwoni na mój pierwszy numer czy na drugi.


Chciałbym wiedzieć kto do mnie dzwoni nawet wtedy, gdy mój telefon jest przełączony na drugi numer. Bardzo utrudnia mi to, że nie wiem kto do mnie dzwoni i muszę pytać po odebraniu telefonu. W jaki sposób mogę naprawić ten problem?

6 ODPOW. 6

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Orange Extra Numer - nie widać kto dzwoni

Czy korzystasz VoLTE, esim, WiFiCalling?

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 11
  • 0

Orange Extra Numer - nie widać kto dzwoni

Nie, nie korzystam z żadnej z tych rzeczy. Mam zwykłą kartę SIM. Wifi mam wyłączone. Do sieci jestem podłączony przez 3G, a nie LTE.

Problem występuje również wtedy, gdy kartę SIM włożę do starej Nokii (która nie jest smartfonem).


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Orange Extra Numer - nie widać kto dzwoni

A próbowałeś krótkimi kodami zmienić ustawienia prezentacji numeru?

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 11
  • 0

Orange Extra Numer - nie widać kto dzwoni

Wybrałem numer **30# , ale po wybraniu pojawia się komunikat "żądanie anulowano". I nadal nie działa.

Czy powinienem spróbować jakiś inny kod?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Orange Extra Numer - nie widać kto dzwoni

Kod jest ok. A co masz pod kodem? *#30#

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 11
  • 0

Orange Extra Numer - nie widać kto dzwoni

Gdy uruchomiony mam pierwszy numer (wtedy wszystko działa), to gdy wybiorę ten kod, pokazuje się:

ID rozmówcy przy połączeniach przychodzących
Usługa jest włączona.

Natomiast, gdy uruchomiony mam drugi numer (i wtedy nie działa), to gdy wybiorę ten kod, pokazuje się:

ID rozmówcy przy połączeniach przychodzących
Usługa jest wyłączona.

Gdy uruchamiam kod **30# na smartfonie (a nie na Nokii tak jak poprzednio próbowałem) to pojawia się:

Problem z połączeniem lub błędny kod MMI.

Pojawia się to niezależnie od tego, który numer mam aktualnie wybrany.

 

Dodam jeszcze, że po zalogowaniu na koncie orange.pl w zakładce Usługi mam włączoną usługę CLIP (Prezentacja numeru połączenia przychodzącego):

jakub823_0-1666119281269.png

Jest ona włączona na koncie numeru pierwszego. Na konto numeru drugiego nie mogę wejść na stronie orange.pl, ponieważ po zalogowaniu pojawia się „403 Nie posiadasz uprawnień do wyświetlenia tej strony” (mimo, że zalogowanie SMSem przebiegło pomyślnie i mogę się wylogować):

jakub823_1-1666119461444.png