Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

One Click – szybkie i wygodne doładowanie numeru w aplikacji Mój Orange


Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8389
  • 53

One Click – szybkie i wygodne doładowanie numeru w aplikacji Mój Orange

Ahoj Szczęśliwa kobieta

 

Nowa funkcjonalność, dzięki której szybko i wygodnie możesz doładować telefon w aplikacji. Wystarczy z One Click - doładować swój lub inny wybrany numer – przy użyciu karty płatniczej lub przez BLIK, a aplikacja zapamięta Twój wybór i przy kolejnym doładowaniu z automatu podstawi się zapamiętana metoda płatnicza. Każdorazowo przy doładowaniu numeru masz możliwość zamiany zapamiętanej wcześniej metody płatności. 

 

 

One Click korzyści:

  • doładowania numeru bezpośrednio w aplikacji Mój Orange,
  • możesz podpiąć kilka kart do płatności One Click,
  • bezpieczne i szybkie doładowanie,

 

Czego potrzebujesz do skorzystania z One Click?

  • konto i apka Mój Orange,
  •  aktywny numer Prepaid,

 

Jak działa doładowanie One click w aplikacji Mój Orange?

  • przy pierwszym doładowaniu numeru podajesz 6-cyfrowy kod BLIK lub numer karty płatniczej i zatwierdzasz transakcję,
  • pojawi się komunikat z pytaniem: „Czy zapamiętać dane BLIK/karty płatniczej i włączyć płatność One-click?”,
  • jeśli wyrazisz zgodę, każde kolejne doładowania w aplikacji Mój Orange zrealizujesz już bez konieczności przepisywania, kopiowania numeru lub wpisywania numeru karty płatniczej. Wystarczy, że potwierdzisz transakcję za pośrednictwem aplikacji bankowej na telefonie,

 

One Click Mój Orange.png

 

Po realizacji doładowania na wskazany adres e-mail otrzymujesz potwierdzenie realizacji transakcji lub informacje o odrzuceniu transakcji. to tyle Szczęśliwa kobieta

 

 

PS. KSW 59 "Fight Code" będzie? - będzie! 💪💪💪

7 ODPOW. 7

Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2002
  • 6146
  • 69

One Click – szybkie i wygodne doładowanie numeru w aplikacji Mój Orange

W końcu 🙂


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

One Click – szybkie i wygodne doładowanie numeru w aplikacji Mój Orange


@Bartłomiejnapisał(-a)

Ahoj Szczęśliwa kobieta PS. KSW 59 "Fight Code" będzie? - będzie! 💪💪💪


@Bartłomiej to super - KSW rządzi  💪 👊


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2002
  • 6146
  • 69

One Click – szybkie i wygodne doładowanie numeru w aplikacji Mój Orange

Minęło kilka miesięcy...

Z zapisanej karty nie działają doładowania. Tą samą kartą można ładować jednorazowo bez żadnych problemów... Kto jeszcze tak ma?


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2002
  • 6146
  • 69

One Click – szybkie i wygodne doładowanie numeru w aplikacji Mój Orange

Myślę, że wypadałoby zrobić przegląd tej usługi, bo obecnie wygląda na trochę zapomnianą i nieaktualizowaną.

[luty 2022] Dziś doładowałem jeden numer zapamiętując kartę. Za chwilę doładowałem drugi korzystając z uprzednio zapisanej karty i system poprosił mnie o kod cvv (ale bez jednorazowego kodu z banku).


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2002
  • 6146
  • 69

One Click – szybkie i wygodne doładowanie numeru w aplikacji Mój Orange

I znowu minęło kilka miesięcy...

[marzec 2023] doładowania są realizowane z zapisanej karty bez konieczności podawania danych. I oby tak zostało.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2002
  • 6146
  • 69

One Click – szybkie i wygodne doładowanie numeru w aplikacji Mój Orange

Czerwiec 2023 - znowu trzeba uzupełniać dane zapisanej karty przy doładowaniu... ech 😞


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 332
  • 1680
  • 3

One Click – szybkie i wygodne doładowanie numeru w aplikacji Mój Orange

@Bartłomiej  Wszystko fajnie tylko pasowało byście naprawili aplikacje ostatnio bodajże teraz zakupuje doładowanie konta kwotą 5 zl płacą blikiem za każdym razem jak wychodzę z aplikacji aby odczytać kod blik i wracam do aplikacji Moj orange wpisać kod muszę odnowa robić operacje czyli szukać opcje doladowania zatwierdzić 5 zl i dopiero podać kod blik po prostu jest to bardzo utrudnione.Po aktualizacji Mój Orange która nastapiła 23 czerwca 2023  tak sie stalo przed aktualizacją operacja wpiasnia blika pozostało na swoim miejscu jak wróciłem ponownie do apki mogłem bez problemu wpisac blik teraz tego nie mogę nic nie pomaga reset ani usuniecie aplikacji i ponowne jej ściągniecie jest do Orange zgłoszony problem techniczny ale jak możecie naprawcie to.