Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Oferta dla przenoszących numer


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 25
  • 97
  • 0

Oferta dla przenoszących numer

Witam, dziś przeniosłem numer do Orange i czekam obecnie na kartę. Jest jakaś promocja lub "sposób" na jak najwięcej GB i bez limitu dla przenoszących numer? Bardziej preferowałbym ofertę dożywotnią czyli cykliczna nie typu "rok za darmo", lecz jeżeli ktoś miał by na tyle czasu to poproszę 2 sposoby (1 ten 'dozywotni', 2 jeżeli korzystało by się z tych ofert rok za darmo itp). Z góry SERDZECZNIE DZIEKUJĘ I JESTEM WDZIĘCZNY 

21 ODPOW. 21

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3243
  • 7595
  • 142

Oferta dla przenoszących numer

@xemaro , w Orange na Kartę warto skorzystać z kilku pakietów w tym te na rok, ponieważ ich wartości i ważność kumulują się.

 

1. Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu + pakiet GB za 0 zł oraz 100 GB za 0 zł. Po 31 dniach usługa Bez limitu odnowi się za 31 zł + 100 GB za 0 zł. Łącznie w ciągi roku możesz otrzymać 12 x 100 GB pod warunkiem odnawiania się Bez limitu. To wszystko będzie do wykorzystania. Regulamin w załączniku.

 

Pokaż szczegóły
W ramach Promocji Abonent, który w okresie trwania Promocji aktywuje starter w sieci Orange, przeniesie numer z innej sieci lub
przejdzie z innej oferty Orange lub nju do oferty Orange na kartę, ma możliwość włączenia za darmo „Rozmowy, SMS-y i MMS-y
bez limitu do wszystkich + 15 GB” na 31 dni w wersji cyklicznej oraz „1200 GB za darmo przez rok”.
3. Aby włączyć Promocję należy doładować konto w okresie trwania Promocji za min. 5zł dowolnym sposobem doładowania, a następnie wysłać bezpłatnego SMS-a o treści START pod numer 814.

2. 300GB - czyli 12 paczek po 25GB co miesiąc. 

Pokaż szczegóły
  • Doładuj konto za min. 5 zł dowolnym sposobem

  •  

    Wyślij SMS o treści 300GB pod 811, aby włączyć promocję i odebrać pierwszą paczkę 25 GB

  •  

    Kolejne paczki 25 GB będziesz otrzymywać co 31 dni, pod warunkiem doładowania za min. 5 zł dowolnym kanałem doładowania i posiadania aktywnego konta. W sumie dostaniesz 12 razy po 25 GB, czyli 300 GB w ciągu roku

 

3. Jeśli nie nie miałeś konta na Mój Orange, to teraz za załóżenie konta w Mój Orange jest dodatkowe 100 GB na 30 dni 

 

4. Za każde doladowanie w aplikacji dodatkowo otrzymasz 10GB

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 25
  • 97
  • 0

Oferta dla przenoszących numer

Dziękuję bardzo ale ta oferta z 1200gb za darmo jest na rok tylko i z tego co się doczytałem nie będę mógł jej aktywować ponownie dlatego szukam tej 'dozywotniej' oferty z jak największą paczka GB. Mój ojciec ma numer w Orange i już 3 lata ma za 25 zł miesięcznie ponad 100 GB. 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3243
  • 7595
  • 142

Oferta dla przenoszących numer

@xemaro , te pakiety będą się kumulowały do momentu wykorzystania.

 

A najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie będzie Orange FLEX.

 

Przechodzisz z oferty na kartę, ściągasz aplikację podpinasz kartę debetową i co miesiąc masz stały pakiet usług za określoną kwotę bez doładowań. 🙂

 

flex.jpg

 

flex2.jpg

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 25
  • 97
  • 0

Oferta dla przenoszących numer

We flexie są pakiety bez limitu ale mało GB. Szukam bardziej interesującej oferty tak jak wyżej mój ojciec ma na kartę i za przeniesienie numeru co miesiąc ma ponad 100 GB już od 3 lat. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5683
  • 23054
  • 197

Oferta dla przenoszących numer


@xemaronapisał(-a)

We flexie są pakiety bez limitu ale mało GB. Szukam bardziej interesującej oferty tak jak wyżej mój ojciec ma na kartę i za przeniesienie numeru co miesiąc ma ponad 100 GB już od 3 lat. 


To spytaj ojca jak to zrobił i zrób tak samo. Nam skąd wiedzieć?


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3243
  • 7595
  • 142

Oferta dla przenoszących numer

Sprawdź jaką ma ofertę i zobacz dokładnie taryfę 🙂 bo coś mi się nie wydaje 🤔


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 25
  • 97
  • 0

Oferta dla przenoszących numer

No po prostu była taka oferta dlatego pytam.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3243
  • 7595
  • 142

Oferta dla przenoszących numer

@xemaro , dlatego sprawdź taryfę, bo raczej takich ofert za 25zł nie ma.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2127
  • 11941
  • 54

Oferta dla przenoszących numer

@xemaro na kartę w Orange nie ma 100GB co miesiąc i bez limitu połączenia SMS MMS 😎

Ja bym celową w wirtualnego operatora, jakbym miał takie wymagania, tam za 15zl pewnie będzie, choć nie ma wiecznych ofert, po roku często się zmieniają, teraz inflacja jest, to tanie oferty znikną 😎

Zaradni kupują startery z promocjami różnych operatorów, po zużyciu GB pozbywają się ich, lub przenoszą do konkurencji, jest sporo zachodu, ale dużo taniej 😎