Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak podglądu z kamer.

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 10
  • 1

Brak podglądu z kamer.

Witam.Zakupiłem dwa tygodnie temu kartę Orange oczywiście i wszystko działa ok oprócz podglądu z kamer domowych.Na karcie od konkurencji ta funkcja działa.Ustawiałem APN i nic to nie dało.Co może być przyczyną?Pomóżcie.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 10
  • 1

Brak podglądu z kamer.

Po kolei było to tak:

Kupiłem kartę prepaid Orange na pewnym portalu zakupowym z doładowaniami za 5 zł miesięcznie w tym internet 25 GB na miesiąc przez 12 miesięcy z myślą że będę miał podgląd kamer domowych na telefonie.Bardzo się rozczarowałem gdy na wszystkich kamerach wyświetlił się wykrzyknik na czerwono co oznaczało brak podglądu tych kamer.

IreneuszCD napisał mi że nie będzie podglądu bo na prepaid w Orange nie ma możliwości włączenia VPN (cokolwiek to znaczy)🤔.Ale wpadłem na pomysł że mam w domu stary kieszonkowy modem i do niego włożyłem tę kartę.Modem rozsyła mi z tej karty internet jako wifi i dzięki temu mam ten podgląd na kamery w telefonie😀Bezsensowne utrudnienie od Orange.Pozdrawiam

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2071
  • 11678
  • 52

Brak podglądu z kamer.

Podglądu z kamer nie będzie, potrzebny jest Orange VPN, tej usługi na pre-paid Orange nie włączysz, jedyna opcja to przekaz z kamer na serwer producenta ich, lub zmiana operatora. 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 10
  • 1

Brak podglądu z kamer.

Dziękuję za odpowiedź.Włożyłem tą kartę do modemu i jest podgląd kamer na telefonie.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 10
  • 1

Brak podglądu z kamer.

Po kolei było to tak:

Kupiłem kartę prepaid Orange na pewnym portalu zakupowym z doładowaniami za 5 zł miesięcznie w tym internet 25 GB na miesiąc przez 12 miesięcy z myślą że będę miał podgląd kamer domowych na telefonie.Bardzo się rozczarowałem gdy na wszystkich kamerach wyświetlił się wykrzyknik na czerwono co oznaczało brak podglądu tych kamer.

IreneuszCD napisał mi że nie będzie podglądu bo na prepaid w Orange nie ma możliwości włączenia VPN (cokolwiek to znaczy)🤔.Ale wpadłem na pomysł że mam w domu stary kieszonkowy modem i do niego włożyłem tę kartę.Modem rozsyła mi z tej karty internet jako wifi i dzięki temu mam ten podgląd na kamery w telefonie😀Bezsensowne utrudnienie od Orange.Pozdrawiam


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2071
  • 11678
  • 52

Brak podglądu z kamer.

@mirasek32nie dałeś żadnych obrazków i mało szczegółów, jak mogłem ci doradzić lepiej, fajnie że ci działa podgląd z kamer 😉


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 10
  • 0

Brak podglądu z kamer.

Jak łączę się przez vpn na czas podglądu z kamer (na przykład winscribe, albo byle jaki inny) to kamery widzę.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22120
  • 181

Brak podglądu z kamer.


@vater1napisał(-a)

Jak łączę się przez vpn na czas podglądu z kamer (na przykład winscribe, albo byle jaki inny) to kamery widzę.


A problem polega na tym, że?...


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 10
  • 1

Brak podglądu z kamer.

Dzięki wielkie vater1.To działa😀