Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Odzyskanie numeru w Orange na Kartę

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 7
  • 0

Odzyskanie numeru w Orange na Kartę

Witam, mianowicie miałem numer na karte w Orange. Napisałem na Chacie do konsultanta aby wyłączył mi ten numer tzn. nie chciałem już go chciałem aby mi skrócił ważność konta i go po prostu wyłączył, i tak się stało. Numer został wyłączony jakoś w wakacje 2019 roku. Czy mogę ten numer jeszcze odzyskać? Napisałem już do Konsultantów na Chacie w piątek (17 kwietnia) z prośbą o odzyskanie tego numeru telefonu. Konsultantka napisała mi że to zajmie od 7 dni do 30 chyba coś takiego, podała mi numer zgłoszenia i mam czekać na sms czy odzyskam ten numer, Jednak na stronie Orange gdy się loguje i wchodzę w zakładkę ''Zlecenia'' i zgłoszenia to nie ma tam żadnego zgłoszenia o odzyskanie numeru. Co się dzieje? Czytałem ze zgłoszenie może się pojawić maksymalnie po 48 godzinach, a 48 godzin juz minęło i zgłoszenia brak. Czy są szanse, że odzyskam ten numer? Gdy dzwonie to automat mówi, że nie ma takiego numeru, czyli numer nie trafił jeszcze do puli.

 

Prosżę o pomoc.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Odzyskanie numeru w Orange na Kartę

Zgłoszenie pewnie jest podpięte pod numer nieaktywny więc go nie widzisz na mój Orange. Musisz cierpliwie zaczekać. 48h to czas reaktywacji jeśli minął miesiąc od wyłączenia numeru.
Jeśli minęło więcej czasu, trzeba zweryfikować czy numer nie został wykorzystany do innych celów np. przekazany innemu klientowi.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

13 ODPOW. 13

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Odzyskanie numeru w Orange na Kartę

Zgłoszenie pewnie jest podpięte pod numer nieaktywny więc go nie widzisz na mój Orange. Musisz cierpliwie zaczekać. 48h to czas reaktywacji jeśli minął miesiąc od wyłączenia numeru.
Jeśli minęło więcej czasu, trzeba zweryfikować czy numer nie został wykorzystany do innych celów np. przekazany innemu klientowi.

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Odzyskanie numeru w Orange na Kartę

@karolex3212 daj znać, jak zostanie rozpatrzona Twoja sprawa z odzyskaniem numeru po tak długim czasie. Zakładając, że numer został wyłączony w sierpniu 2019 r., to już jest około 8 miesięcy temu. Niby czas na ewentualne odzyskanie numeru jest do roku, wiec jestem bardzo ciekawy, jak zostanie Twoja sprawa potraktowana.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 7
  • 0

Odzyskanie numeru w Orange na Kartę

Nie ma sprawy napiszę, mam nadzieję, że ten numer odzyskam i nie będzie to aż trwało 30 dni. Jak myślicie do około tygodnia dadzą rade?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Odzyskanie numeru w Orange na Kartę

To zależy ile jest podobnych zgłoszeń i czy nie jest numer w użyciu. Próbowałeś na niego zadzwonić?

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Odzyskanie numeru w Orange na Kartę

@karolex3212 często trudne i/lub skąplikowane sprawy trwają maksymalny czas. To niestety jest sprawa trudna, ale trzymam kciuki za powodzenie.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 7
  • 0

Odzyskanie numeru w Orange na Kartę

Tak i automat mówi, że nie ma takiego numeru. Przy nie zarejestrowanej karcie był by taki komunikat: ,,Przepraszamy, ale połączenie z wybranym numerem jest obecnie zablokowane''


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Odzyskanie numeru w Orange na Kartę

@karolex3212 czyli jakaś szansa jest jeszcze na odzyskanie numeru. Taki sam komunikat też jest, jak numer trafi do powtórnego obiegu, a starter nie zostanie jeszcze aktywowany, ale to za krótki okres, aby numer już trafił do powtórnego obiegu.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 7
  • 0

Odzyskanie numeru w Orange na Kartę

Witam, miałem napisać czy odzyskałem numer. Tak dzisiaj około godziny 15 numer został włączony do sieci i była potrzebna ponowna rejestracja numeru, którą zrobiłem 🙂 Numer mam, wszystko działa, jestem zaskoczony, że to aż tak szybko poszło 🙂


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 493
  • 887
  • 3

Odzyskanie numeru w Orange na Kartę

Super, że temat zamknięty i wszystko się wyjaśniło... Ale ja wtrącę swoje trzy gorze do autora...
Jaki był Twój cel, aby ten numer przestał istnieć??? Było to związane z jakąś określoną sytuacją, czy "ot - tak"?
Jeśli to drugie, to nie rozumiem, po co takie działanie? Każda karta ma jakiś termin ważności, a w orange można to za darmo przedłużać w nieskończoność (przynajmniej na razie...)
Taki "niepotrzebny" starter można wrzucić do szuflady - a nóż coś się wydarzy i się PRZYDA!!!... Nieprawdaż? 😉