Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Odczyt MMS przez komputer

ROZWIĄZANE

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 6
  • 0

Odczyt MMS przez komputer

Otrzymałem wiadomość SMS : "Otrzymałeś nową wiadomość MMS do swojego albumu od numeru XXX. Aby ją obejrzeć zaloguj się na http://orange.pl/mms"

 

Przy pomocy komputera (może to ważne) zarejestrowałem się i zalogowałem na wskazanej stronie. Nie dostrzegam możliwości odczytu MMS. Brak jakiegokolwiek "albumu".

Wyczytałem w sieci, że to dodatkowa usługa (Multi Box) i trzeba ją uaktywnić po zalogowaniu na swój numer.. Wśród usług nie ma żadnego Multi Box-a...

To jak odczytać tego MMS ?

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32316
  • 36181
  • 1366

Odczyt MMS przez komputer

Ale jak masz komunikat: Zarejestrowałeś się już w nowym Mój Orange Teraz Twoim loginem jest adres e-mail podany podczas rejestracji

To po prawej powinna być opcja by przejść do multiboxa.


Odpal stronę http://orange.pl/mms (a nie orange.pl czy inną) w trybie incognito. Zaloguj się starymi danymi - login to numer telefonu. I nie kombinuj wchodząc na inne opcje to wtedy Cię przepuści.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

14 ODPOW. 14

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32316
  • 36181
  • 1366

Odczyt MMS przez komputer

Wejdź na stronę w trybie incognito. Zaloguj się numerem i hasłem do starego serwisu. Loginem nie może być email.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 6
  • 0

Odczyt MMS przez komputer

Szukałem miejsca do logowania w "starym" serwisie (adres). Rozwiązanie znalazłem w opisie :

"Jak poznać, z którego konta korzystacie? To proste - jeśli logujecie się za pomocą nazwy użytkownika lub numeru usługi - korzystacie ze "starego" konta. Jeśli do logowania używacie adresu e-mail - macie już "nowe" konto Mój Orange."

 

Próbowałem się zalogować, wykorzystując numer telefonu (nie e-mail). Wyświetliła się informacja :

"Zarejestrowałeś się już w nowym Mój Orange Teraz Twoim loginem jest adres e-mail podany podczas rejestracji.
Ta informacja Ciebie nie dotyczy jeśli nie rejestrowałeś się do nowego Mój Orange. Dostęp do konta na dotychczasowych zasadach jest możliwy tylko w aplikacji Mój Orange po zalogowaniu się. Przejdź do nowego Mój Orange"

 

Klikam w jedyną możliwą opcję i ... jestem w "nowym" serwisie.

 

Mam "skasować" konto "nowe", żeby mieć możliwość zarejestrowania się w "starym" ?

Czy system dopuszcza w ogóle taką możliwość ? Jeżeli nie,to co dalej ??

Pozdrawiam.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32316
  • 36181
  • 1366

Odczyt MMS przez komputer

Ale jak masz komunikat: Zarejestrowałeś się już w nowym Mój Orange Teraz Twoim loginem jest adres e-mail podany podczas rejestracji

To po prawej powinna być opcja by przejść do multiboxa.


Odpal stronę http://orange.pl/mms (a nie orange.pl czy inną) w trybie incognito. Zaloguj się starymi danymi - login to numer telefonu. I nie kombinuj wchodząc na inne opcje to wtedy Cię przepuści.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 6
  • 0

Odczyt MMS przez komputer

Udało się, wszystko OK. Dzięki za pomoc 🙂

Pozdrawiam.


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10896
  • 150

Odczyt MMS przez komputer


@Piotrekk85 napisał:
Pokaż szczegóły
Ale jak masz komunikat: Zarejestrowałeś się już w nowym Mój Orange Teraz Twoim loginem jest adres e-mail podany podczas rejestracji

To po prawej powinna być opcja by przejść do multiboxa.

Ja tylko dodam wizualny komentarz do słownego komentarza Mrugający mężczyzna:

przejście do Multiboksa po zalogowaniu nr. usługiprzejście do Multiboksa po zalogowaniu nr. usługi


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32316
  • 36181
  • 1366

Odczyt MMS przez komputer

Takie szare tło tam jest? hmmm

Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10896
  • 150

Odczyt MMS przez komputer

To szare tło powstaje po kliknięciu środkowym przyciskiem myszy :). (Ja w ten sposób odnośniki otwieram na nowych kartach w Firefoksie).

Anonim

Nie dotyczy

Odczyt MMS przez komputer

@Wiktor, "przetrzepałem kompa pod różnymi dostępnymi rzeczami, i chociaż wiem o istnieniu przycisków w panelu logowania, to nijak nie mogę tego znaleźć. Czy to poprzez zakładkę MO, czy rozwinięcie spojlerem Mój Orange. Podasz link?

NO dla W.PNG


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10896
  • 150

Odczyt MMS przez komputer

Po prostu po zalogowaniu nr. usługi (nr. usługi - nie mailem! Emotikon: Bardzo szczęśliwy) naszym oczom ukazuje się taki właśnie widok 🙂