Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

ORANGE YES - system po zasileniu konta włącza usługę, kórej nie chcę


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

ORANGE YES - system po zasileniu konta włącza usługę, kórej nie chcę

Zasiliłem konto kwotą 50zł przez mBank. Po kilkunastu minutach sprawdzenie stanu konta - nic nie przybyło.

Sprawdzenie w Mój Orange/Informacje/Historia doładowań - na liście doładowań tuż po doładowaniu za 50zł pojawiła się pozycja -50zł    Nielimitowany internet.

Oczywiście nie włączałem tej usługi - telefon jest używany w 100% do dzwonienia.

Co ciekawe przypomniałem sobie, że już miałem podobną historię przy taryfie Nowe Orange Go oraz innym numerze i wówczas tłumaczono to "błędem systemu".

Oczywiście złożyłem reklamację, ale problem jest taki, że nawet jeszcze nie została przyjęta do rozpatrzenia a nie chcę zasilać ponownie konta, bo podwójne zasilenie jest mi niepotrzebne - nie chcę wydawać zbędnie kasy...

4 ODPOW. 4

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32699
  • 38289
  • 1382

ORANGE YES - system po zasileniu konta włącza usługę, kórej nie chcę

Niestety tu nic nie pomożemy. Może poproś na czacie o zwiększenie priorytetu ale do czasu rozpatrzenia nic się nie zrobi.

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

ORANGE YES - system po zasileniu konta włącza usługę, kórej nie chcę

Raczej napisałem posta w celu zorientowania się, czy to częsty przypadek, czy też spotyka właśnie mnie (np. z powodu zasilenia przez konto w mBank)...

EDIT: 15:35: a na razie moje zgłoszenie wciąż ma status "Nie przyjęte do realizacji"... z mojego punktu widzenia to naciąganie na dodatkowe zasilenie...


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3298
  • 7847
  • 145

ORANGE YES - system po zasileniu konta włącza usługę, kórej nie chcę

Nie słyszałem o takim przypadku, a także używam tylko do dzwonienia i SMS.


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2140
  • 181

ORANGE YES - system po zasileniu konta włącza usługę, kórej nie chcę

Cześć 🙂

Wejdź  na czata dla ofert na kartę, a postaramy się to dla Ciebie sprawdzić - istnieje możliwość, że będziemy w stanie rozwiązać ten problem jeszcze podczas rozmowy.