Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowo zakupiony starter - brak środków na koncie po otrzymaniu podziękowań za rejestrację


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 2
  • 0

Nowo zakupiony starter - brak środków na koncie po otrzymaniu podziękowań za rejestrację

Cześć,

dołaczę się pod tą wiadomośc ale z innym problemem. 

Kupiłam dziś startowke za 7zl Orange Free, przyszły mi wiadomosci ze dziekuja za rejestracje itp. wiec numer chyba jest aktywny. Jednak gdy chciałam zadzwonic okazało sie ze nie moge bo nie mam srodków na koncie. Nie wiem jakim cudem poniewaz jeszcze nie dzwoniłam ani nie uzywałam internetu, więc powinnam miec to 7zl ze startowki. O co moze chodzic ?

6 ODPOW. 6

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32709
  • 38357
  • 1384

Nowo zakupiony starter - brak środków na koncie po otrzymaniu podziękowań za rejestrację

gdzie kupiłaś starter?

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 2
  • 0

Nowo zakupiony starter - brak środków na koncie po otrzymaniu podziękowań za rejestrację

W salonie Orange.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32709
  • 38357
  • 1384

Nowo zakupiony starter - brak środków na koncie po otrzymaniu podziękowań za rejestrację

Jeśli starter był fabrycznie zaklejony lub przy Tobie otwarty, to skontaktuj się z BOK np. przez czat http://orange.pl/kontakt - tam doradca sprawdzi.

 

Jeśli starter był otwarty, udaj się jeszcze raz do tego samego salonu.

 

Ew. sprawdź co masz za info zwrotne po wciśnięciu kodu *124*# i zielona słuchawka.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2892
  • 7433
  • 193

Nowo zakupiony starter - brak środków na koncie po otrzymaniu podziękowań za rejestrację


mimika52 napisał(-a):

Cześć,

dołaczę się pod tą wiadomośc ale z innym problemem. 

Kupiłam dziś startowke za 7zl Orange Free, przyszły mi wiadomosci ze dziekuja za rejestracje itp. wiec numer chyba jest aktywny. Jednak gdy chciałam zadzwonic okazało sie ze nie moge bo nie mam srodków na koncie. Nie wiem jakim cudem poniewaz jeszcze nie dzwoniłam ani nie uzywałam internetu, więc powinnam miec to 7zl ze startowki. O co moze chodzic ?


Na tym starterze był jakiś pakiet internetu ? Jeśli nie, podejrzewam, że telefon bez Twojej wiedzy coś sobie pobierał i wyzerował konto.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32709
  • 38357
  • 1384

Nowo zakupiony starter - brak środków na koncie po otrzymaniu podziękowań za rejestrację

We wszystkich starterach z Orange Free są chyba obecnie bonusy na start. Ew. dopiero zmiana taryfy na YES kasuje bonus.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 2
  • 0

Nowo zakupiony starter - brak środków na koncie po otrzymaniu podziękowań za rejestrację

Dowiedziałam się z rozmowy na czacie ze w tym planie taryfowym dostaje 2Gb na start ale nie mam środków na koncie, tak jakby oni to zabierali. Opakowanie sama otwierałam i było zamknięte, ale konsultanci powinni jasno mówić że nie będzie środkow na koncie, ja o tym nie wiedziałam. Dziękuję za wszelką pomoc☺