Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowa wersja pakietu rozmowy, SMS-y bez limitu do wszystkich + GB.


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 25
  • 57
  • 0

Nowa wersja pakietu rozmowy, SMS-y bez limitu do wszystkich + GB.

Hej, dzisiaj pojawiła się nowa wersja pakietu!

 

365.PNG

 

Regulamin oczywiście przy wersji jednorazowej klik Szczęśliwy kot

14 ODPOW. 14

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 732
  • 11

Nowa wersja pakietu rozmowy, SMS-y bez limitu do wszystkich + GB.

Jeszcze gdyby były darmowe MMSy 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Nowa wersja pakietu rozmowy, SMS-y bez limitu do wszystkich + GB.

Nowy pakiet fajny @karolkaro 😉

Jak wykorzystam GB z konta, to aktywuję pakiet 😉


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1580
  • 5385
  • 57

Nowa wersja pakietu rozmowy, SMS-y bez limitu do wszystkich + GB.

300 zł na koncie do uruchomienia usługi 365 dni bez limitu można zbierać w różny sposób.

Najkorzystniej jest wpłacać po  25 zł co 25 dni poprzez stronę doładowania. Mieć skarbonę oraz mieć uruchomione mam staż 10-30% na promocyjne do Orange.

Z Promocyjnego do Orange idą środki np. na MMS.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

Nowa wersja pakietu rozmowy, SMS-y bez limitu do wszystkich + GB.

Czyli średnio ca 75gb za 25 płn miesiecznie. Ciekawe jakim wzięciem to się będzie cieszyć?

Anonim

Nie dotyczy

Nowa wersja pakietu rozmowy, SMS-y bez limitu do wszystkich + GB.

@spiroci co dużo po LTE korzystają z danych mobilnych, powinni się ucieszyć, oferta droga ale ciekawa, mi pasuje bardzo 😉


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Nowa wersja pakietu rozmowy, SMS-y bez limitu do wszystkich + GB.

Fajny ten pakiet Emotikon: Szczęśliwy tylko tak sobie myślę i myślę co zrobię jak kupię na rok 😞  to wtedy do skarbonki mi nic nie wpadnie Emotikon: Język  jeszcze imieniny, urodziny etc... masz za staż też - uff  kurcze głowa mi pęknie od tego myślenia Emotikon: zakłopotany


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1436
  • 6227
  • 42

Nowa wersja pakietu rozmowy, SMS-y bez limitu do wszystkich + GB.

Cześć, pakiet wygląda bardzo dobrze. Planuję doładować w kolejności 100 + 200 (drugie doładowanie jest jakoś premiowane bodajże w ciągu 25 dni). Mam kilka pytań:

1. Po doładowaniach okres ważności połączeń wychodzących sumuje się? Czyli w przypadku Orange Free będę miał 5 miesięcy + 10 miesięcy więc w sumie 15 miesięcy?

 

2. W Mój Orange widzę:

    Rozmowy i SMS-y bez limitu + 1 TB na 365 dni (300 zł)

Zgadzam się na wyłączenie "Rozmowy i SMS-y bez limitu + pakiet GB (odnawialna)" i utratę pozostałych środków 
O co chodzi z utratą pozostałych środków? Chyba nie spowoduje to usunięcia GB które już mam (prawie 2TB więc szkoda byłoby, a 5G tuż tuż :)). Więc co to oznacza? Z drugiej strony dezaktywuję jakąś usługę więc być może dezaktywowane jest wszystko co mam aktywowane w tej usłudze? Co mogę stracić? Może opłacone dni usługi w usłudze odnawialnej?
 
 
3.Po roku jak wrócę do odnawialnej usługi to ponownie zaczynam zbieranie GB z każdą aktywacją w miesiącu od "zera" tzn od chyba 15?
 
4. Ten pakiet GB w UE jak się wykorzysta to co wtedy?
 
Generalnie super to wygląda, Orange sporo daje promocji których nie jestem świadom, skarbonki itd. A za te dwa doładowania o których pisałem wyżej będę miał jeszcze dodatkowo 40 zł. 🙂

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1580
  • 5385
  • 57

Nowa wersja pakietu rozmowy, SMS-y bez limitu do wszystkich + GB.

Jak już to ja i tak nie wcześniej niż za pół roku przejdę na jednej z kart do tej usługi. Usługa dobra dla routera domowego z multimediami (telefon, tv).

I tak korzystam z 2 kart OFnK. I zrezygnuję ze stałego przelewu SMS (5zł co  7 dni) na ręczny 5zł x 10 na miesiąc + skarbonka i jak uzbieram 300 zł i mało środków zostanie z cylicznego bezlimitu rozmowy + SMS i bonus na 31 dni to może przejdę.

Na razie u mnie po uruchomieniu przez PLAY nowych nadajników lepiej wychodzi ratowanie się od 0:00 - 9:00 za 5 zł/miesiąc za "nocki w PLAY" (w RWK) szczególnie ze względu na osiągane prędkości ponad 50MB (a nawet ponad 100MB przy agregacji). Zapewnie Play zostanie jako rezerwa bo ma nadajniki na innych masztach i w razie konserwacji ORANGE warto mieć coś w zapasie.

 


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 303
  • 509
  • 13

Nowa wersja pakietu rozmowy, SMS-y bez limitu do wszystkich + GB.


@toleknapisał(-a)

Planuję doładować w kolejności 100 + 200 (drugie doładowanie jest jakoś premiowane bodajże w ciągu 25 dni).


A nie lepiej 200 + 50?

Dostajesz bonus 30 zł za doładowanie nominałem 200 zł oraz 25 zł ze Skarbonki (jeżeli Twój staż przekracza 2 lata). Ostatecznie pakiet kosztujący 300 zł będziesz miał za 250 zł.