Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nieuzasadnione zużycie środków na koncie Orange ONE.


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Nieuzasadnione zużycie środków na koncie Orange ONE.

Witam!

Po doładowaniu mojego konta kwotą 30PLN nazajutrz okazało się,że nie posiadam już dostępnych środków. Podejrzewam,że może chodzić o zużycie środków z konta poprzez korzystanie z transmisji danych jednak uważam,że wiadomość o wykorzystaniu wszystkich MB z wcześniej wykupionego pakietu dochodzi za późno w momencie kiedy używane za transmisję danych są pieniądze z konta.  W momencie otrzymania wiadomości o wykorzystaniu wszystkich MB od razu transmisja została wyłączona jednak i tak było już za późno. Nie jest to już pierwsza sytuacja kiedy w ten sposób straciłem wszystkie doładowane pieniądze na koncie. 

Chciałbym dowiedzieć się czy jest jakaś szansa na rekompensatę bo według mojej opinii jest to wykorzystywanie klienta. Czekam z niecierpliwością na odpowiedź od kogoś kto się na tym zna a na chwilę obecną jestem bez możliwości wykonania połączenia,korzystania z internetu czy chociażby z wysłania sms'a.

3 ODPOW. 3
Anonim

Nie dotyczy

Nieuzasadnione zużycie środków na koncie Orange ONE.

Przez aplikację Mój Orange zadzwoń do BOK i zgłoś reklamację. Napisz ze nie dostałeś żadnego smsa o tym ze Twój pakiet danych został być ważny lub skończyły się w nim mb. Tak na przyszłość - jak nie korzystasz z danych to je wyłączaj na okres kiedy nie jest Ci potrzebny Internet, to Cię uchroni przed takimi sytuacjami.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Nieuzasadnione zużycie środków na koncie Orange ONE.

Srry @Anonim, uzupełnię Twoją informację o adres do opisu jak uzyskać bezpłatne połączenie z doradcą Orange  bo wiesz, warto podkreślić, że tylko po spełnieniu warunków opisanych na tamtej stronie taka rozmowa z doradcą jest bezpłatna, a może jeszcze nie wszyscy to wiedzą, co i jak.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nieuzasadnione zużycie środków na koncie Orange ONE.

Spróbować napisać reklamację zawsze możesz, jak piszą przed mówcy. A nóź widelec coś się uda, całość albo część odzyskać.

Niestety w ofercie na kartę mamy dwa rodzaje usług: z lejkiem i bez.
Jeśli wybierasz usługę bez lejka, to musisz samodzielnie kontrolować.