Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Niepokojący sms z eurobanku


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Niepokojący sms z eurobanku

Witam serdecznie, na numer telefonu, którego używam do internetu (karta sim jest w routerze) na flyboxa przyszły mi dwa powiadomienia od banku eurobanku (tak są podpisane), które bardzo mnie zaniepokoiły. Oto one "Potwierdzamy, ze w dniu 06.03.2019 r. o godzinie 11:08 zrealizowalismy Twoja dyspozycje dodania adresu e-mail: pxxxxxxxxxxxxxxx@wp.pl." oraz "Potwierdzamy, ze w dniu 06.03.2019 r. o godzinie 11:08 zrealizowalismy Twoja dyspozycje zmiany numeru telefonu komorkowego (prywatny) na (+48) 502 xxx 970.". Problem w tym, że ja, ani nikt z mojej rodziny nie ma konta w eurobanku... teraz nie wiem co robić. W pierwszej chwili przyszło mi na myśl, że ktoś może chcieć zaciągnąć kredyt na mnie, ale w jaki sposób? Skoro nie ma dostępu do mojego numeru. Co to może oznaczać? Co mogę zrobić? Nie daje mi to spokoju. 

4 ODPOW. 4

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Niepokojący sms z eurobanku

@jfilipek1961   rozumiem, że numer i adres e-mail są takie jakich używasz. W takim przypadku skontaktowałbym się z eurobankiem, mimo, że nie masz tam konta... sądzę że najlepszym będzie gdybyś na początek skontaktował się z ich IODO... info@eurobank.pl. więcej na ich stronie eurobank.pl


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Niepokojący sms z eurobanku

Albo numer internetu jest po kimś, albo ktoś błędnie podał numer w tymże banku jako numer kontaktowy czy też do dyspozycji.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Niepokojący sms z eurobanku

Pełnego numeru telefonu i email nie widzę, są gwiazdki, ale to nie są moje dane.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Niepokojący sms z eurobanku

W takim razie pewnie @Arti_Kn_Pl ma rację co do numeru... Ja miałem taką sytuację, że na moją komórkę przychodziły informacje o wygaśnięciu najmu domeny... Raz napisałem do dostawcy, po roku próbowałem skontaktować się z firmą, która dzierżawiła tamten adres... ewidentnie był błąd w zapisie numeru telefonu.