Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Niektóre SMSy do mnie nie docierają


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3222
  • 7515
  • 137

Niektóre SMSy do mnie nie docierają

Jeśli nie przychodzą tylko SMSy specjalne, to sprawdź w Mój Orange w Ustawieniach czy nie masz blokady SMSów premium. 

 

W każdym innym przypadku należy sprawdzić kartę SIM w innym telefonie, a w razie czego wymienić kartę SIM

 

@przeklinamzycie 

 

 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 24
  • 0

Niektóre SMSy do mnie nie docierają

O tym pomyślałem już wcześniej - przepraszam, że nie wspomnialem. Nie będę kombinował, szczerze mówiąc. Kartę mam od niedawna. Widzę, że operator się nie sprawdza więc wracam do Play. Mówi  się trudno. Chociaż biorąc pod uwagę moje szczęście, założę się, że z Play równie będę miał problemy. Takie jest właśnie moje życie.

Dziękuję Szanownym Panom i Paniom (jeśli takie tu były) za poświęcony mi czas. Życzę jak najwięcej poczucia wolności i spokoju. 

Pozdrawiam 

________________
* Edytowałem wpis – moderator Michał


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 264
  • 1662
  • 0

Niektóre SMSy do mnie nie docierają

@przeklinamzycie  a próbowałeś mojego sposobu z restartem połączenia?

Z tym, że u mnie jest tak, że tylko czasami smsy nie dochodzą, średnio ze 2 razy w miesiącu to zauważam. Jeśli u ciebie to występuje zawsze to pewnie przyczyna jest inna... 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3222
  • 7515
  • 137

Niektóre SMSy do mnie nie docierają

@przeklinamzycie , to raczej nie wina operatora.

Zobacz jeszcze ustawienia SMS., Tak aby SMSy były obsługiwane przez oryginalną aplikację Googla lub iPhona, a nie jakieś klony aplikacje typu Massanger itp... 

Jeśli masz aktywny Czat RCS (SMS)… to wyłącz. A jeśli nie jest aktywny to zobacz czy coś się zmieni po aktywacji. 

Aplikacja SMS - Ustawienia.... 

 

Ps. Jeśli Cie to pocieszy, nie tylko Ty masz taki life. 😏

 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 24
  • 0

Niektóre SMSy do mnie nie docierają

Dzień dobry. Wyłączyłem czat. Próbowałem metody z restartem połączenia i nic. Mimo to bardzo dziękuję za pomoc. Przynajmniej dowiedziałem się kilku przydatnych rzeczy no i ta odrobina życzliwości z w Waszej strony jest nie do przecenienia, biorąc pod uwagę kolejne kopy, które zbieram począwszy od rzeczy ważnych i na pierdołach skończywszy. Trochę się użalam a to nie miejsce na to. Jeszcze raz dziękuję wszystkim, życząc jak najwięcej spokoju i jak najmniej pecha.

 

Pozdrawiam