Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Niedziałająca bramka SMS

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 42
  • 57
  • 0

Niedziałająca bramka SMS

Witam, mała prośba do osób które mogą mieć kontakt z ''władzą'' , lub działem IT. Po zalogowaniu się na swoje konto Orange każdorazowa próba uruchomienia bramki sms przekierowuję mnie do oferty oferty telewizji mobilnej. O ile Orange nie zrezygnowało z tej funkcji to domyślam się, że mogą to być błędy po wekeend-owej pracy na stronie www.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Niedziałająca bramka SMS

9 ODPOW. 9

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Niedziałająca bramka SMS

@OrangeFanboy Z którego linku do bramki sms, na stronie korzystasz bo ja nie mogę wygenerować takiego błędu?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 42
  • 57
  • 0

Niedziałająca bramka SMS

Klikam nad swoim kontem ''więcej''>>>''narzędzia''>> i jest opcja bramka sms


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Niedziałająca bramka SMS

Hmm, u mnie ta ścieżka normalnie prowadzi do bramki sms, spróbuj może wyczyścić przeglądarkę albo użyj innej.

Czy jeszcze ktoś zaobserwował taki problem? 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Niedziałająca bramka SMS

Osobiście mam problem z bramką w wersji bez logowania (nie tą z multiboxa). Wchodzę na chrome android na srrone z nowym górnym menu. Biorę dla Ciebie/więcej/narzędzia/bramka smsmms i tu kieruje mnie to strony o Orange tv go
Screenshot_2018-03-20-09-15-12-363_com.android.chrome.png

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Niedziałająca bramka SMS

A ta stara bramka jest po adresem http://sms.orange.pl

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Niedziałająca bramka SMS

@Piotrekk85 Dziękuje za info, na wylogowaniu faktycznie pojawia się problem. Przekazuje sprawę.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 42
  • 57
  • 0

Niedziałająca bramka SMS

Dzięki Piotrekk85 za odpowiedni link do bramki sms. Tak już trochę nieświeże info z mojej strony-ja osobiście sprawdzałem u siebie na Operze i Mozilli i nie było możliwości wejścia w bramkę ze strony swojego konta.

Fajnie że sa tu tacy specjaliści.  Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Niedziałająca bramka SMS

@OrangeFanboy: nie wiem czy wiesz, że w Orange są dwie bramki. Z tej co korzystasz - to tzw. bramka bez logowania - widać przy odbiorze numer bramki +reklamy. W ramach usługi Multibox można wysłać po zalogowaniu smsa tak, że odbiorca widzi Twój numer komórki a nie numer bramki + oraz smsy są bez reklam. Nie wiem czy szukasz takiego rozwiązania - w razie potrzeby możemy nakierować gdzie to znaleźć.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 42
  • 57
  • 0

Niedziałająca bramka SMS

No ogólnie to o tym nie wiedziałem- natomiast wszystko mi jedno z której korzystam. Nawet lepiej ,że nie muszę się co chwilę logować. A swoim znajomym i tak się przedstawiam z imienia ,więc wiedzą od kogo jest wiadomość. -jak dla mnie wszystko gra.