Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Niedostarczone dokumenty przez kuriera

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 10
  • 0

Niedostarczone dokumenty przez kuriera

Witam,

chciałem przenieść kolejny numer z innej sieci do Orange na kartę i czekałem już tylko na kuriera z starterem i upoważnieniem. W dniu 22.11.2017 r. kurier informował, że może dostarczyć przesyłkę. Niestety nie udało się z nim dogadać, inne proponowane godziny lub dni odbioru przesyłki mu nie odpowiadały. Kurier bezczelnie proponował podpisanie upoważnienia przez inną osobę niż powinna. Przesyłka nie została dostarczona, prawdopodobnie wróciła do Orange. Do teraz nie otrzymałem żadnej informacji z DPD czy Orange. Zgłosiłem już reklamację do DPD. Na stronie operatora w informacjach o zamówieniu widnieją następujące informacje:  

Status zamówienia:Zamknięte

Status zlecenia przeniesienia numeru:Zwolnione

Co to oznacza? Muszę złożyć kolejne zlecenie przeniesienia numeru?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36172
  • 1366

Niedostarczone dokumenty przez kuriera

5 ODPOW. 5
Anonim

Nie dotyczy

Niedostarczone dokumenty przez kuriera

@Snuffer, mi to wygląda na czystą złośliwość DPD. Spróbuj więc takiego sposobu: otwórz na stronie głównej, bądź podstronach ofertę (o ile jeszcze widnieje) i czekaj na takie okienko. Nie dosyć, że sprawdzisz na koszt operatora, to procedurę zakupu poza lokalem odnowisz jeszcze raz. Dopóki nic nie podpisałeś, umowy nie ma.

28 sek..PNG


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 10
  • 0

Niedostarczone dokumenty przez kuriera

Nigdzie nie mogę znaleźć okienka ze screena. Znalazłem tylko coś takiego:

 

Bez tytułu.png


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36172
  • 1366

Niedostarczone dokumenty przez kuriera

użyj strony kontaktu i napisz na czacie http://orange.pl/kontakt
Anonim

Nie dotyczy

Niedostarczone dokumenty przez kuriera


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 10
  • 0

Niedostarczone dokumenty przez kuriera

Dziękuję za porady. Konsultantka odpisała na chacie, że trzeba złożyć ponownie zamówienie. Żeby sytuacja z kurierem się nie powtórzyła, zaproponowała podanie adresu do korespondencji na jeden z salonów Orange i odbiór dokumentów nastąpi u nich na miejscu.

Pozdrawiam