Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Niedostępny mecz w każdym serwisie mimo posiadanego pakietu GB


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 8
  • 0

Niedostępny mecz w każdym serwisie mimo posiadanego pakietu GB

► Wątek został wyodrębniony z tematu Reklamacja związana z zużyciem internetu włączonego bez mojej zgody - Moderator Wiktor ◄

 

Witam. Wczoraj  miałem nieprzyjemną sytuację  z  Orange. Jestem w  pracy  na telefonie masę GB dostępnych a w żaden sposób nie  włączę meczu na żadnym   dostępnym serwisie.

Rozumiem płatne  lub inne premium , które mogę mieć  zablokowane ale dostęp do  LTE   bez  problemu a  tu taka sytuacja. Jeżeli    ma  coś takiego się powtórzy to ewidentnie mam ograniczony dostęp do  usług  z  mojego  pakietu. Swoją drogą   nie było co oglądać ale    jest wiele innych   drużyn co   grają porządną piłkę  wiec   czemu  mam  nie mieć dostępu?

Nie wiem czy jest to powód  do reklamowania  usług  ale   będzie podstawą w  przyszłości do pożegnania się  z  Wami. Swoją drogą złożenie reklamacji też nie jest  proste  bo albo  przez konsultanta lub telefonicznie. Normalny zjadacz  chleba  nie musi wiedzieć wszystkiego i pewnie zadzwoni do Was i ,,zapłaci,,  bo przez  Mój Orange nie każdy ogarnie a zwłaszcza starsze osoby.

Proszę  o jakiegoś  adres   do   kontaktu z działem reklamacji  tej platformy nr 1 w PL  najlepiej  email.

Pozdrawiam

2 ODPOW. 2

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Reklamacja związana z zużyciem internetu włączonego bez mojej zgody

Nie ma bezpośredniego maila. Tu masz sposoby kontaktu http://orange.pl/kontakt

Mail bok@orange.pl - ale trzeba podać wszystkie dane.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 8
  • 0

Reklamacja związana z zużyciem internetu włączonego bez mojej zgody

Dzięki śliczne Piotrek.

Mam wszystkie dane  już smaruję   reklamację.

Pozdrawiam