Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Niechciane smsy


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Niechciane smsy

Od 4 tygodni otrzymuję po kilkaset smsów dziennie o treści "Otrzymałeś wiadomość mms od nr 5XXXXXXXX. aby ją obejrzeć zaloguj się na orange.pl"

Pomimo zgłoszeń a było już ich 5 problem nie został rozwiązany. Zmaina konfiguracji ręczna i automatyczna, zmiana karty oraz test krzyżowy nie przynosi rezultatu. Jedyna myśl w głowie to zmiana sieci.......no cóż tak jest traktowany użytkownik który posiada nr od 15 lat. Nie wspomnę że nowy telefon wytrzymuje tylko pół dnia przy takim stanie rzeczy..... rozumiem że orange pokryje koszty nowego. Dodatkowo kazde połączenie kosztuje i jest na mój koszt? Jest koś w stanie pomóc bo serwis techniczny orange nie pomaga :((

6 ODPOW. 6

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2839
  • 7139
  • 186

Niechciane smsy

A ten MMS jest widoczny na portalu, bo to co dostajesz to info, jeśli Twój telefon nie może pobrać MMSa.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32338
  • 36299
  • 1366

Niechciane smsy

A próbowałeś przełożyć kartę sim do innego aparatu telefonicznego? może problem jest bezpośrednio w nowym aparacie telefonicznym jeśli od tego momentu zaczęły się problemy.

 

Bo jeśli problem dotyczy samych smsów z powiadomieniem, to tzw Bombing. Skontaktuj się na czacie http://orange.pl/kontakt - i tam powinno być zgłoszone, choć naprawa zwykle może potrwać parę dni.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Niechciane smsy

Niestety nie jest widoczny. Mało tego sparowane to jest z moim mailem i mam to samo na mailu

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Niechciane smsy

Tak jak pisałem zmiana aparatu nie pomaga. Nawet zmiana karty nie pomaga.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2839
  • 7139
  • 186

Niechciane smsy

Z innych numerów MMSy przychodzą ? Znasz numer z którego wysyłane są te MMSy ?


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Niechciane smsy

Nadawcą jest ORANGE.pl a numer od którego otrzymałem rzekomego mmsa znam.