Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nie działa spotify na transmisji danych


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Nie działa spotify na transmisji danych

Dowiedziałem się nieoficjalnie, że przyczyną problemów ze spotify na prepaidzie jest dawne wydzielenie taryfikacji na potrzeby usługi pakiet gigabajtów na muzykę. Usługa powinna być wyłączona jeśli ktoś korzysta.

Alternatywnie można zaburzyć nieco ruch jak ręcznie dns czy vpn (zakupiony poza Orange bo vpn na prepaidzie jako punkt dostępu nie jest dostępny).
Anonim

Nie dotyczy

Nie działa spotify na transmisji danych


@Koloryzowanienapisał(-a)

Właśnie chciałam to zgłosić to pan doradca mi powiedział że to nie u nich tylko aplikacja Spotify i by pisać do nich. Więc chciałam to zrobić ale nie jestem nawet w stanie wejsc na stronę Spotify bo wyskakuje mi błąd poniżej. I co teraz? 

 

Screenshot_20191127-130725_Chrome.jpg

 


Sprowokowałem taką samą sytuację, ale nieważne jak. Wszystko, co może mieć związek z zapisanymi plikami cookie, wyczyściłem po kolei i całą resztę z przeglądania. Zamknąłem wszystko i wyłączyłem smartfona. Mam też tryb chroniony wyłączony, ale cały mechanizm działania serwera operatora jest tak skomplikowany, że tylko poprawnie pobrane z automatu dane konfiguracyjne pozwalają spokojnie przeglądać treści. Jak też @Anonim  wspominał, bugi, to efekt mieszania w ustawieniach i czasem wystarczy czyszczenie, odinstalowanie appki, reset do domyślnych, albo w ostateczności na końcu hard reset.

DNS.PNG

Ustawienia telefonu:

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 7
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

Wiem, że w kontekście naszego tematu ze Spotify to robię offtop, ale chciałam się Was zapytać, czy od niedawna nie macie też problemu z innymi aplikacjami? Bo u mnie zaczęły szwankować aplikacja bankowa i poczta... 😕


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Nie działa spotify na transmisji danych

Podobno są problemy z serwerami DNS Orange od kilku dni. Często informacja pojawiała się w innym temacie z brakiem dostępu do stron NO.

 

EDIT

Zamiast DNS Orange, można użyć DNS Google: 8.8.8.8 oraz 8.8.4.4


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 114
  • 77
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych


@katie_ennapisał(-a)

Wiem, że w kontekście naszego tematu ze Spotify to robię offtop, ale chciałam się Was zapytać, czy od niedawna nie macie też problemu z innymi aplikacjami? Bo u mnie zaczęły szwankować aplikacja bankowa i poczta... 😕


Dokładnie jest tak jak piszesz, działanie różnych aplikacji to loteria, dosłownie przed chwilą miałem sytuację taką gdzie Spotify działał, a aplikacja pogodowa nie. Taka sytuacja u mnie trwa już od blisko tygodnia.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2819
  • 7043
  • 183

Nie działa spotify na transmisji danych

Zgłaszajcie problemy w sposób podany przez @Piotrekk85 , może w końcu coś z tym zrobią.

 

https://nasz.orange.pl/t5/Konto-M%C3%B3j-Orange/Nowe-M%C3%B3j-Orange-zg%C5%82o%C5%9B-problem-technic...


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 22
  • 33
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

I jak tam? Mi przez ostatnie dwa dni wszystko chodzi. Na tablecie również. Nie wiem jak było w weekend, bo głównie siedziałam na wifi w domu. Nawet działanie sieci wydaję mi się, że się trochę poprawiło.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 114
  • 77
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

U mnie dalej bez zmian. Konsultant z którym rozmawiałem powiedział mi że w usłudze na abonament i w Orange flex ten problem nie występuje, syn ma Orange flex wysłał mi na WhatsApp dane konfiguracyjne odnośnie internetu, porównałem je z moimi w taryfie Orange free na kartę, i okazuje się że są identyczne, nie wiem gdzie tkwi problem


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 12
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

Cześć. Mam taki sam problem na Samsung Galaxy S8. Numer na kartę. Dostałem dzisiaj odpowiedź z działu technicznego: Witamy. Dziękujemy za zapytanie techniczne z dnia 02-12-2019 o numerze xx. Pracujemy nad znalezieniem przyczyn problemu z brakiem dostępu do treści Spotify. Dziękujemy za dostarczenie konkretnych przykładów utrudnień. Pomoże to nam w poszukiwaniu przyczyn problemu. Zagadnienie jest skomplikowane i obecnie nie znamy terminu usunięcia utrudnień. Doraźnie pomaga ustanowienie nowej sesji transmisji danych przez włączenie trybu samolotowego. Przepraszamy za niedogodności. Pozdrawiamy. Orange


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 30
  • 30
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych


@katie_ennapisał(-a)

Wiem, że w kontekście naszego tematu ze Spotify to robię offtop, ale chciałam się Was zapytać, czy od niedawna nie macie też problemu z innymi aplikacjami? Bo u mnie zaczęły szwankować aplikacja bankowa i poczta... 😕


Dokładnie tak jest 🙂

Mi działało dwa dni, już chciałem tutaj pisać i pochwalić, ale jak wracałem z pracy znowu wysypało mi neta.