Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nie działa spotify na transmisji danych


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 27
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

Próbowałem bodaj irka APN i nawet działało wczoraj a dziś znowu szara lista na Spotify i nie idzie włączyć piosenki.Screenshot_2019-11-28-07-23-18-170_com.spotify.music.jpg

 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 22
  • 33
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

U mnie też właśnie chwile działało, a teraz już mi wyskakuje błąd DNS na stronie Spotify. Emotikon: Obojętny Ktoś wcześniej pisał, że ma taki problem i jest z małopolski, ja też jestem z małopolski. Może rzeczywiście jest problem z nadajnikiem, ale weź tu to zgłość jak BOK mówi, że u nich nie ma problemu i co nam pan zrobi. Emotikon: Wściekły Przeniosę numer w tablecie do innego operatora i zobaczę jak będzie działać.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 27
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

Ja jestem z podkarpacia. Nie ważne gdzie jestem bo też dużo jeżdżę jest ten sam problem. Jakby to była wina telefonu to problem by był ciągły, a tak to wygląda to mi na problem po stronie orange


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 7
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

U mnie to samo, Śląsk... nie działa Spotify na danych komórkowych.

Próbowałam się czegoś dowiedzieć poprzez czat z Orange ale tam dostałam info, że nie mają jeszcze działu technicznego na czacie i żeby dzwonić na infolinię...

Może jak każdy z nas zadzwoni z tym problemem, to się tym w końcu ktoś zainteresuje? 😉

Anonim

Nie dotyczy

Nie działa spotify na transmisji danych

@katie_en  mieszkam na Śląsku i nie mam tych problemów co w temacie, więc to nie problem łącza, bo by cały Śląsk miał takie problemy, ci co znam nie zgłaszali tego, wszystko im działa, problem może leżeć w karcie sim czy telefonie.

Anonim

Nie dotyczy

Nie działa spotify na transmisji danych

To może ja jeszcze raz napiszę, to nie Problem z BTS a punktem styku (światłowód Orange), nie dajcie się zbyć, widocznie w danym regionie pl jest problem, wymuszajcie zgłoszenie tego problemu do działu technicznego, konsultanta nie ma wglądu w takie tematy/ problemy.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 22
  • 33
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

Na moim numerze też są testy i jak na razie wszystko śmiga. Za to takie samego ustawienia APN na innym numerze w orange, który mam w tablecie i jak Spotify nie działało tak dalej nie działa 😂 do tego błąd DNS na stronie Spotify dalej wisi. 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 27
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

Jak nie działało Spotify tak nie działa. Cierpliwość mi się kończy. 


Screenshot_2019-11-29-08-10-50-236_com.spotify.music.jpg

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 7
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

u mnie wczoraj po południu i dzisiaj rano działało na danych komórkowych, a teraz znowu nie... 🙂 loteria


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 22
  • 33
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

U mnie już nie działa, żeby było śmieszniej to wysypała się nawet strona forum orange. 🤣😅 Przełączenie punktów dostępu oczywiście pomogło. Tylko jaki jest sens co chwilę to robić. Lepiej przenieść numer. 😎 Mobile Vikings ma spoko ofertę 🤭

 

Screenshot_20191129-110126_Chrome.jpg

 

Screenshot_20191129-110135_Chrome.jpg

 

Screenshot_20191129-110027_Chrome.jpg