Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nie działa spotify na transmisji danych


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 22
  • 33
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

Właśnie chciałam to zgłosić to pan doradca mi powiedział że to nie u nich tylko aplikacja Spotify i by pisać do nich. Więc chciałam to zrobić ale nie jestem nawet w stanie wejsc na stronę Spotify bo wyskakuje mi błąd poniżej. I co teraz? 

 

Screenshot_20191127-130725_Chrome.jpg

 

Anonim

Nie dotyczy

Nie działa spotify na transmisji danych

Żeby nie było że piszę by pisać, zrzut z telefonu > przed chwilą 😉

Screenshot_20191127-132256.png

Wszystko działa na Motoroli One (Orange sim), jak trzeba, Dane Mobilne i Spotify 😉


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 30
  • 30
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

Błąd dns probe. Zmieniłem do jutra DNS z Orange na Cloudflare, może się okazać że to jest winne 🙂

Dla tych którzy chcą testować screen.Screenshot_2019-11-27-15-03-55-919_com.android.settings.jpg

 


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 18
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

@Anonim 

 

jak nie jest winne Orange tylko aplikacja ? Mam telefon od 3 lat (sony XZ), nie było ostatnio żadnych aktualizacji, niedawno miałem pełen reset telefonu. spotify od 2,3 tygodni przestaje działać na transmisji danych trzeba zmienić na tryb samolotowy albo resetować telefon. Jeżdżę po całej Małopolsce i głównie słucham w aucie, to nie jest wina nadajnika bo chyba nie łapie mnie ciągle jeden ? 

(Nie dzwonie nawet na infolinie bo dostane takie rady jak od Pana resetuj telefon, aktualizuj, ..u nas działa"

PS na huawei p20 (plus gsm) wszystko działa.

 

   


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Nie działa spotify na transmisji danych

Jeśli problemy są z dnsy, to bym zgłosił oficjalne zgłoszenie na bok.. może jakiś serwer został zablokowany przez cybertarcze lub inne ustrojstwo itp itd.
Anonim

Nie dotyczy

Nie działa spotify na transmisji danych

@Emcet  zgłoś problem do BOK, niech włączą Lokalizację dla twojego numeru i sprawdzą co powoduje te problemy, być może na puncie styku jest błąd, dlatego Dane Mobilne żle działają, co do ustawień to dawałem w pokrewnym temacie, warto tam zerknąć, co na zrzutach nie ma to puste lub domyślne ustawienia > klik 😉 

@RobiK  jeśli jakaś okolica ma problemy z Danymi Mobilnymi, to trzeba to zgłosić, jakiej porady oczekujesz tu, chyba wszystko w 2 tematach, co równocześnie prawie powstały, napisałem, działaj sam i zgłaszaj problemy do Orange, jak na różnych fonach jest różnie (działa/ nie działa), to zgłaszaj do Producenta na dział wsparcia.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 30
  • 30
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

APN sprawdzony, na razie nie zgłaszam do BOK bo nie ma sensu mówić im że coś nie działa, lepiej powiedzieć konkretnie, np DNS leży, zgłoście do IT, dlatego na razie testuję inne adresy i podałem żeby inni też to sprawdzili, od razu będziemy wiedzieć czy winne są serwery DNS.

Pracuję w serwisie IT i wiem jak to wszystko działa :).


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 30
  • 30
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

Od 5 godzin nic mi nie zerwało na DNS Cloudflare 🙂

Napiszę jutro czy dalej działa. 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 30
  • 30
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

Dalej rozłącza.. 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 22
  • 33
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

U mnie tak samo dalej rozłącza. Dzwoniłam wczoraj do BOK i przedstawiłam sytuacje to pan mi powiedział, że u nich wszystko działa i to wina aplikacji więc proszę pisać do Spotify. Jak mu mówię, że to się dzieje tylko na necie z Orange to mi powiedział, że oni nie są twórcami apki tylko dostawcami usługi a u nich wszystko działa, no patologia. 😠🤬

 

 

Screenshot_20191128-051659_Spotify.jpg