Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nie działa spotify na transmisji danych


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 114
  • 77
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

Ja zgłoszenie zrobiłem 28.11 2019. Dzisiaj o 13'21 dostałem sms-a o treści:

 

Sprawdziliśmy zgłoszenie. Skontaktujemy się aby przekazać szczegóły analizy. Pozdrawiamy, ORANGE.

 

Mamy godzinę 16:05 na razie nikt nie dzwonił. Jestem bardzo ciekawy jak ktoś do mnie zadzwoni co usłyszę w słuchawce,żeby nie było że powiedzą mi że u nich wszystko w porządku, a gwarantuję że nie jest w porządku bo to nie wina telefonu ani karty SIM, tak naprawdę nie wiemy ile było zgłoszeń z całej Polski w tej sprawie, może było 10 000 może było tylko 5000 a może było tylko 1000 albo nawet 500 osób, ale trudno pominąć fakt że w jednym momencie ileś tam set telefonów przestało łączyć się z internetem.

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 114
  • 77
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych


@Emcetnapisał(-a)

@katie_ennapisał(-a)

Wiem, że w kontekście naszego tematu ze Spotify to robię offtop, ale chciałam się Was zapytać, czy od niedawna nie macie też problemu z innymi aplikacjami? Bo u mnie zaczęły szwankować aplikacja bankowa i poczta... 😕


Dokładnie tak jest 🙂

Mi działało dwa dni, już chciałem tutaj pisać i pochwalić, ale jak wracałem z pracy znowu wysypało mi neta. 


Nie wiadomo tak naprawdę za każdym razem która aplikacja będzie działać a która nie,.tragedia naprawdę tragedia żeby przez tydzień czasu sieć Orange nie mogło się z tym uporać, dla mnie to amatorszczyzna. Jestem ciekaw w jaki sposób Pan Irek pozbył się problemu, bo też pisał tutaj na forum że ma problemy z internetem,i tak jak do tej pory twierdził że to wina na pewno telefonu albo karty SIM, tak w momencie kiedy jemu internet nawalił, od razu napisał że to wina sieci Orange,ale napisał jednocześnie że pogrzebał w danych mobilnych że problem miał tylko przez chwilę i już teraz ma wszystko okej, pytanie co takiego zrobił że u niego Internet działa już normalnie. Orange walczy z problemem od tygodnia a Pan Irek problem u siebie rozwiązał w parę chwil, ciekawe.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 48
  • 50
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

Cześć.

 

Ja przed chwilą zrobiłem zgłoszenia na zarówno OFnK jak i flexa. Problem mam od ponad miesiąca, występuje losowo. Restart urządzenia z kartą orange nie pomógł, brak połączenia ze spotify. Przełączenie na kartę play pomogło. Odtąd telefon łączył się już ze spotify także na jednej z kart orange. Po restarcie urządzenia z drugą kartą orange - i ta zaczęła łączyć się ze spotify. Ciekawe to jest.

 

Btw, zauważyłem też, że jak dotąd transfer na karcie OFnK był pobierany najpierw z puli 

Pakiet Internet a potem z Bonus Internetowy za doladowania to teraz mam losowo, choć "bardziej odwrotnie", "zżera mi" głównie z bonusu a nie z pakietu.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 114
  • 77
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

A dlaczego drugie zgłoszenie zrobiłeś do Orange flex? ponoć we flexie i w abonamencie jest wszystko okej nie ma problemu z internetem, mój syn ma Orange flex i potwierdza że nie ma problemów z Internetem, a dane konfiguracyjne internetu ma dokładnie takie same jak ja w Orange free na kartę


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 48
  • 50
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

Dlaczego? Bo nie działa tam stabilnie i dziś do 15:30 problem też występował (i kto powiedział, że nie powróci za godzinę, jeśli występuje-znika?).

 

Ogólnie, z internetu korzystam na dwóch kartach orange i od miesiąca właśnie problemy są-nie ma ich - bez widocznej reguły.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 114
  • 77
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych


@marekwnapisał(-a)

Dlaczego? Bo nie działa tam stabilnie i dziś do 15:30 problem też występował (i kto powiedział, że nie powróci za godzinę, jeśli występuje-znika?).

 

Ogólnie, z internetu korzystam na dwóch kartach orange i od miesiąca właśnie problemy są-nie ma ich - bez widocznej reguły.


to ja już nic z tego nie wiem, syn ma Orange flex i mówi że u niego Internet działa normalnie, a druga sprawa jest taka że konsultant z którym rozmawiałem u którego zgłaszałem swój problem powiedział mi że w Orange flex i w usłudze na abonament problem z internetem nie występuje.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 48
  • 50
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

No to niech będę tym pierwszym, u którego wystąpił. Dziś na pewno był od rana.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 30
  • 30
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

IMG_20191203_162518.jpg

Ping WLAN OK. 

 

IMG_20191203_162422.jpg

Ping po danych wgl nie dociera. 

 

IMG_20191203_162839.jpg

Status sieci OK. 

Tracert na LTE nie działa :(, nie wiem gdzie giną dane. 

 

Jak widać, sieć nie potrafi odczytać hosta. 

Wiecie, jest dużo inżynierów w IT :), jakby ktoś chciał realnie pomóc, to zadzwonili by pogadać (cały czas chodzi mi o kwestie typowo techniczne), a nie klasycznie "proszę zrestartować urządzenie". 


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 3
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

U mnie tak samo od paru dni tragedia na wielu aplikacjach, głównie właśnie Spotify.

Aplikacja na Premium DUO, plus dodatkowo ściągane co miesiąc 5 PLN za korzystanie bez tracenia transferu z transmisji danych, a tutaj taka kupa za przeproszeniem.

LTE kuleje strasznie, przy Spotify u mnie pomaga włączenie i wyłączenie trybu samolotowego.

 

Spoko, ale żeby za każdym razem tak robić?! 

 

R-O-Z-C-Z-A-R-O-W-A-N-I-E!


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 114
  • 77
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

Ciekawe co takiego pogrzebał w danych mobilnych bo też miał problem z internetem ale już nie ma, Orange od tygodnia albo i dłużej ma problem z którym nie może sobie poradzić a gość poradził sobie w parę chwilScreenshot_2019-12-02-17-28-28-398_com.ksmobile.cb.png