Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nie działa spotify na transmisji danych

Anonim

Nie dotyczy

Nie działa spotify na transmisji danych

@babeo  o problemie Orange wie, ale widać to grubsza sprawa, dlatego ciągnie się już miesiąc, ale Mobilne Dane działają, może niekiedy przerwie, gorzej jakby 3G czy LTE w Orange wcale nie było, nakręcanie tematów na forum NO, nie przyspieszy likwidacji usterki.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 48
  • 50
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

Żeby problem w ogóle był traktowany na poważnie (słowa rzecznika: "ewentualne nieprawidłowości w jej funkcjonowaniu kierować bezpośrednio do jej dostawcy [Spotify]") to wiele osób musi zrobić zgłoszenie techniczne.

Jeżeli ktoś wygugla ten wątek i zobaczy, że problem dotyczy wielu to przynajmniej jest szansa, że i on to zgłosi.

Anonim

Nie dotyczy

Nie działa spotify na transmisji danych

@marekw  nie spotkałem dostawcy usług, który przyzna się publicznie do awarii, oczywiście nie całkowitej, wtedy jest mus informacji, dyskusje na forum dają pogląd sytuacji i Orange z tego korzysta, szkoda jedynie że część użytkowników nie korzysta z forum i innych portali, nie zgłasza problemów w BOK, potem zdziwienie że w jakieś okolicy BTS żle działa, czy problem jest z Danymi Mobilnymi.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 24
  • 27
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

Irek, nie zgadzam się z tym co napisałeś. Jeżeli Orange wie o problemie, to niech powiedzą to wprost: wiemy - działamy. Tak jak Santander dziś przy awarii. Natomiast słowa Rzecznika, że rozwiązani problemu mamy szukać sami w Spotify są niepoważne. 


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Nie działa spotify na transmisji danych

Anonim

Nie dotyczy

Nie działa spotify na transmisji danych

@babeo  czy widziałeś kiedyś komunikaty od innych dostawców > Danych Mobilnych, ja nie widziałem wzmianek o problemach z LTE, chyba że awaria była i wcale się nie dało korzystać, więc nie oczekuj cudów, tak na koniec we wcześniejszym swoim poście, odpowiedziałem po części na pytanie.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 48
  • 50
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

Co do zgłoszenia w BOK się zgodzę - o ile nie jest to uciążliwy proces. Niestety, komunikacja z operatorem jest prosta tylko w jednym przypadku, kiedy chcesz coś kupić. A ja kupiłem usługę (transmisji danych) i ona nie działa bez informowania mnie "ale Spotify to ci nie gwarantujemy".

 

PS Właśnie korzystamy z forum, aby poinformować o problemie. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 114
  • 77
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych


@babeonapisał(-a)

Telepolis powołał się na moje zgłoszenie. Pisałem też do Klawitera. Jakiś pomysł gdzie jeszcze możemy napisać?


Telewizja? Polsat, TVN, TVP

To są naprawdę jakieś żarty, problem trwa już miesiąc i jak powiedziała mi osoba z działu technicznego, dotyczy zarówno ofert na kartę, Orange flex i ofert na abonament, ale najwięcej jest zgłoszeń na kartę.

 

Ps. Jeszcze zapomniałem o Twitterze

 

 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 36
  • 43
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

Na Twitter już pisałem a Kuba Klawiter podał temat dalej. Orange też się angażuje więc jest nadzieja. Wstawiam jedno z ss. 


Screenshot_20191209_211149_com.twitter.android.png

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nie działa spotify na transmisji danych

Mam pytanie do osób które mają problemy tylko ze spotify (a wszystkie inne rzeczy działają poprawnie): czy macie na mój Orange włączoną usługi DCB - blokada Content i DCB - blokada stref premium? Chodzi o prepaid. Jeśli tak, to prośba o wyłączenie ich na chwilę i sprawdzenie czy nie jest lepiej.