Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nie działa spotify na transmisji danych

Anonim

Nie dotyczy

Nie działa spotify na transmisji danych

Trzeba poruszyć też inny aspekt problemów (Dane Mobilne), prepaid ma coś takiego jak lejek, dość silny, czy jest aktywny, można na portalu www Mój Orange sprawdzić, gro narzeka w prepaid, więc jeśli jakiś kolekcjoner GB (było że takowi są) , stara się zużyć 10GB dziennie czy więcej, to szybkość Danych Mobilnych tak spada, że można myśleć że nie działają, co do problemów, miałem ja na prepaid, miał brat w abonamencie (biznesowy klient), więc nie ma segregacji, problem dotyka wszystkich, nie jest idealnie na dziś, ale Dane Mobilne mi działają, jak agresywnie skorzystam z Danych Mobilnych to bywa że sesja się przerwie, ale to przy Youtube się zdarza, Spotify tego nie robi, obecnie działa, zrzutów już nie daję bo i po co.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2816
  • 7030
  • 183

Nie działa spotify na transmisji danych

Nie demonizowałbym tego lejka na prepaidzie. Ostatnio testowo ściągnąłem ponad 20 GB w kilka godzin bez żadnych problemów.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 48
  • 50
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

Dziś na flecie cały czas działało mi spotify; na OFnK od rana nie działało spotify, ale działało nasz.orange.pl. OFnK: wyłączyłem dane komórkowe i włączyłem ponownie - nie pomogło, restart urządzenia - pomogło. Na wczorajsze zgłoszenie dostałem identyczną jak podesłana formułkę w SMS.

 

EDIT: na flecie Emotikon: Bardzo szczęśliwy na flexie, oczywiście.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 5
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

Mam w Orange na karte internetu od groma, a Spotify w wiekszosci przypadkow odtwarza tylko poczatkowe 9s utworu, potem cos blokuje. Czasem tez nie laduje okladek plyt. Nie dzieje sie tak ze wszystkimi piosenkami, ale z wiekszoscia. Lubie sobie posluchac muzyki w drodze do i z pracy. Ale skoro Orange mi to uniemozliwia bede zmuszony zmienic siec, choc jestem w niej juz 18 lat! Przez WiFi zadne problemy ze sluchaniem i wyswietlaniem Spotify nie wystepuja.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2021
  • 6224
  • 69

Nie działa spotify na transmisji danych

@CyboRKg jaki region?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52658
  • 710

Nie działa spotify na transmisji danych

@spiro to jakaś poważniejsza sprawa, głównie problemy w ofercie na kartę. Podejrzewam raczej błąd od strony Orange, ale jak rozmawiałem na czacie, to nie bardzo się przyznają, że to jest po stronie Orange. I tak temat się wałkuje już długi czas. Jedynie kontakt z BOK w celu zgłoszenia problemów.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 5
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

Śląsk: Katowice, Mysłowice. Orange na karte. Iphone SE.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 3
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

Kolejny dzień z rzędu to samo, na transmisji nie działa Spotify.

Ponownie ON/OFF tryb offline/samolotowy i działa.

Oferta Orange YES, telefon S9.

 

Region małopolska - Oświęcim.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 36
  • 43
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

Śląsk okolice Częstochwy to samo na Wi-Fi działa na danych mobilnych nie. Orange twierdzi, że u nich wszystko gra i to nie ich wina. Orange Free na kartę. Chyba faktycznie czas iść do innego operatora. Na Twitter zgłaszałem do Spotify ale u nich wszystko gra i szukają problemu od 4 dni jak do tej pory nic nie mają. A problem jest tylko u użytkowników orange.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 36
  • 43
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

BOK już nie przyjmuje problemu, bo to niby nie ich problem.