Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nie działa spotify na transmisji danych


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 48
  • 50
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

Mat, macie pomysł na narzędzie, którym możemy dać wam jakieś logi bez skupiania się nad tym (coś w tle)?


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 27
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

Szczytem już jest to, że dziś nie mogłem wejść na to forum bo wyskakiwało jakbym nie miał internetu a go miałem bo inne strony działały oprócz tego forum i spotify...


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

@spiro Poruszam się miedzy Bochnią i Krakowem i w obydwu miejscach to samo.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 30
  • 30
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

Już pisałem wcześniej o logach, ale skoro problem jest zewnętrzny to co Ci ma zapisać? xD

To raczej Orange musiało by założyć monitoring na jakiś wybrany numer, pisała do mnie już Pani z Orange, myślałem że to zrobią. 

Założyć monitoring i zobaczyć kiedy urządzenie na nowo rejestruje się w sieci, będzie to moment kiedy nie miałem neta i na nowo logowałem się w sieci. Siedzieć i śledzić co działo się wcześniej 🙂 


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

Aglomeracja Śląska, potwierdzam opisane objawy. Kiedy tylko telefon przełęczy się z LTE na jakieś lokalne wifi, spotify nagle ożywa.

Kiedy udostępniam internet z telefonu w trybie hotspot, spotify na podłączonym urządzeniu twierdzi że jest off-line. Po zmianie hotspotu wraca do działania. W tym samym czasie inne serwisy działają bez zastrzeżeń. 

U siebie zaobserwowałem kilka dni temu.

Orange Free na kartę.

Anonim

Nie dotyczy

Nie działa spotify na transmisji danych

@Emcet  przecież Operator ma wgląd w działanie sieci na danym numerze, jedynie do sprawdzenia problemów z BTS, trzeba wyrazić zgodę na lokalizację numeru 😉


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 22
  • 33
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

Rano pochwaliłam się, że wszystko działa a od kilku godzin wyłączałam i włączałam pkt dostępu już chyba z 10 razy by uruchomić Spotify, w sumie przed wejściem na to forum teraz też musiałam zrobić reset bo DNS problem. To samo na tablecie zresztą. Jutro postaram się przenieść numer do Vikings i jak się wszystko uruchomi to dam znać czy problemy występują. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 114
  • 77
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych


@wybitnyczeladninapisał(-a)

Cześć. Mam taki sam problem na Samsung Galaxy S8. Numer na kartę. Dostałem dzisiaj odpowiedź z działu technicznego: Witamy. Dziękujemy za zapytanie techniczne z dnia 02-12-2019 o numerze xx. Pracujemy nad znalezieniem przyczyn problemu z brakiem dostępu do treści Spotify. Dziękujemy za dostarczenie konkretnych przykładów utrudnień. Pomoże to nam w poszukiwaniu przyczyn problemu. Zagadnienie jest skomplikowane i obecnie nie znamy terminu usunięcia utrudnień. Doraźnie pomaga ustanowienie nowej sesji transmisji danych przez włączenie trybu samolotowego. Przepraszamy za niedogodności. Pozdrawiamy. Orange


Dokładnie o takiej samej treści sms-a dostałem dzisiaj o godzinie 20:12, widać że Orange ma już gotową formułkę i wysyła ją do każdego kto ma problem z internetem. Ale żeby było ciekawiej to najpierw dzisiaj o godzinie 13:21 dostałem sms-a o takiej treści:

 

Sprawdziliśmy zgłoszenie. Skontaktujemy się aby przekazać szczegóły analizy. Pozdrawiamy, ORANGE.

 

Czekałem jak baran na ich telefon no i się nie doczekałem, a byłem bardzo ciekaw jeśli chodzi o te szczegóły analizy, a poza tym jak zgłaszałem problem internetu to nie mówiłem że nawala mi tylko Spotify tylko ogólnie że to jest loteria, a oni w klepali formułkę sms-a dokładnie taką jak jest zamieszczona wyżej. Żenada po prostu żenada. Obecnie nie znamy terminu usunięcia utrudnień, to w takim bądź razie ja też mam informację do sieci Orange: Ja też obecnie nie znam terminu kiedy wam następnym razem zapłacą i po prostu się rozstaniemy.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 30
  • 30
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych


@Anonimnapisał(-a)

@Emcet  przecież Operator ma wgląd w działanie sieci na danym numerze, jedynie do sprawdzenia problemów z BTS, trzeba wyrazić zgodę na lokalizację numeru 😉


A widzisz, to nie wiedziałem, pamiętam jak mój Provident od internetu lokalnego prosił mnie o zgodę na monitoring 24h, kiedy miałem problem z siecią. Uzasadniał tym, że gdyby każdy adres IP był monitorowany cały czas to zwiększył by się czas dostępu do stron i obciążenie ich zasobów serwerowych. 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 27
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

To jest kpina.

Odtworzcie sobie rozmowę z konsultantem. 26 czy nawet 25 listopada dzwoniłem do Was wszystko opisując. Wątek tu ma 10 stron gadania o tym samym, ja osobiście też nie prowadzę dzienniczka "o mój pamietniczku dziś o 9:16 i 32 sekundy nie działał spotifaj, strona nasz Orange ani strona Spotify, reszta działała. Tydzień analizujecie zgłoszenie i przepraszacie, za opisnienia, a teraz znowu mam dzownic, walczyć z waszym botem, potem wisieć na infolinii zamiast wyjść do klienta i sami zadzwonic, albo zadać sobie trudu by sprawdzić swoje forum lub nagrana rozmowę z konsultantem. 


IMG_20191203_223852.jpg