Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nie działa internet, ani w telefonie, ani w modemie.


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Nie działa internet, ani w telefonie, ani w modemie.

► Temat, ze względu na poruszane zagadnienie, został przeniesiony z kategorii Sieć i dostępność usług (etykieta: internet mobilny) - Moderator Wiktor ◄

 

witam

Od kilkunastu dni mam problem z internetem. W telefonie na starej karcie jeszcze z logo idea, po odpaleniu przeglądarki i wpisaniu adresu pierwsza ze stron działa, jednak gdy później chcę wejść na inną lub klikam w linka na bieżącej, to już nie. Musze zamykać przeglądarkę i otwierać raz jeszcze i znowu działa tylko jedna strona. Próbowałem reinstalacji przeglądarki i innej przeglądarki. Przesyłałem nowe konfiguracje oraz weryfikowałem je ręcznie.

Drugą kartę mam w modemie, taryfa orange free. I jest tam niemal ten sam problem. Po odpaleniu włącza się jedna strona, więcej już nie, tzn bardzo długo się otwiera, czasem pojawi się na pasku tytułowym tytuł strony i koniec. To już jest nowa karta, kupiona parę miesięcy temu.

Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu.

3 ODPOW. 3

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nie działa internet, ani w telefonie, ani w modemie.

Próbowałeś sprawdzić działanie internetu w innym miejscu? Jakie masz urządzenia? Daleko masz nadajnik?

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 28
  • 128
  • 2

Nie działa internet, ani w telefonie, ani w modemie.

Hmm... Jeżeli chodzi o kartę w routerze próbowałeś może restartu do fabryki urządzenia i przeprowadzenia konfiguracji na nowo? To często pomaga jeżeli chodzi o działanie internetuEmotikon: Szczęśliwy jeżeli natomiast chodzi o kartę w telefonie to proponowałbym wymianę przy najbliższej okazji bo trochę stara już jestEmotikon: Bardzo szczęśliwy i dodatkowo pasowałoby przedzwonić na bok albo spytać na czacie czy nie dzieje się coś na nadajniku, z którego odbierasz sygnalEmotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Nie działa internet, ani w telefonie, ani w modemie.

Rozumiem, że obie karty sim są w ofercie na kartę? Oczywiście jest na nich wykupiony pakiet internetowy lub są środki na koncie ?