Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nie dostałam bonusu za doładowanie

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 44
  • 0

Nie dostałam bonusu za doładowanie

Co może być przyczyną, że nie otrzymałam bonusu za doładowanie? Wcześniej nigdy nie było z tym problemu a dzisiaj nie dostałam.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18417
  • 52662
  • 710

Nie dostałam bonusu za doładowanie

@agnb zdarzają się czasami przycięcia. Poczekaj do 24 godzin i sprawdź ponownie. W razie braku przyznanego bonusu, konsultant na czacie lub infolinii przyzna najczęściej od ręki.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

17 ODPOW. 17

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12980
  • 53284
  • 619

Nie dostałam bonusu za doładowanie

@agnbKoniecznie złóż reklamacje na bezpłatnej infolinii. Tam potwierdzą i zweryfikują czy widać doładowanie w systemie, oraz w razie potrzeby przyjmą zgłoszenie.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 44
  • 0

Nie dostałam bonusu za doładowanie

Strasznie nie lubię rozmawiać przez telefon. Doładowanie jest widoczne w Mój Orange. Tylko bonusu nadal brak


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2389
  • 9895
  • 85

Nie dostałam bonusu za doładowanie

Cześć @agnb 

bonus za doładowanie powinien się pojawić.  Czy dostałeś SMS potwierdzający doładowanie i przyznany bonus? Jeśli nie to spróbuj zrestartować telefon. @agnb jeśli to nie pomoże to skontaktuj się z infolinią Orange *100 lub 510 100 100  lub na Orange czacie  🙂

Może to pomoze

Pozdrawiam 🙂


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 44
  • 0

Nie dostałam bonusu za doładowanie

Cześć 🙂

Już kilka razy restartowałam i nie pomaga, nadal nie mam bonusu 🙁


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12980
  • 53284
  • 619

Nie dostałam bonusu za doładowanie

@agnbZgłoś to na czacie. Taki sam efekt, a rozmawiać nie musisz...


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 44
  • 0

Nie dostałam bonusu za doładowanie

Myślę że poczekam aż miną 24 godziny i dopiero wtedy zgłoszę. Zawsze po kilku minutach był. Ale trochę dziwne, że taka duża firma jak Orange ma problem z drobnostką jaką jest bonus za doładowanie. Co do smsa potwierdzającego doładowanie i przyznany bonus to nigdy go nie dostaję, co też zawsze mnie dziwiło ale nie było dla mnie problemem, bo zawsze sprawdzam w Mój Orange


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Nie dostałam bonusu za doładowanie

@agnb , "prawie" wszystko w tym zagadnieniu😊KiW.JPG

Tylko nie wiem, czy obejmuje też bonusy, więc jak koledzy podpowiedzieli, tak zrób😊


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18417
  • 52662
  • 710

Nie dostałam bonusu za doładowanie

@agnb zależy jaki bonus chcesz zyskać, za jakie doładowanie. Elektroniczne doładowanie, czyli przez apkę lub stronę zawsze ma więcej bonusów, najczęściej dodatkowe GB. Doładowanie kodem że zdrapki ma tylko GB za doładowanie. W obu przypadkach promocyjne GB są przyznawane maksymalnie do 24 godzin, najczęściej po kilku minutach potwierdzone SMS-em.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 44
  • 0

Nie dostałam bonusu za doładowanie

Dziękuję @bronzub

To nie zmniejsza mojego zdenerwowania, że muszę się dopominać o coś co powinno być automatycznie bez problemu przyznane 😐