Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Ile mam internetu i do kiedy?

ROZWIĄZANE

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2136
  • 7901
  • 32

Ile mam internetu i do kiedy?

Mam ci ja taką jedną kartę, z przypadku i zasadniczo nieużywaną, ale właśnie ma się przydać. Ile ja mam tu gigabajtów i do kiedy?

pirenej_0-1719816423241.png

 

 

 

__________________________

*Post wydzieliłem z tematu "Pogaduchy 3.0" - moderator Wojciech.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1655
  • 5721
  • 67

Ile mam internetu i do kiedy?

@pirenejwidzę, że GB za doładowania przedłużyły się dzięki usłudze NL. Do utrzymania wszystkich GB przy takim stanie wystarczy w ostatnim (bezpieczniej przedostatnim) dniu ważności GB za doładowania włączyć jednorazowy NL za 1 zł. NL przedłuży te  GB za doładowania i przywróci zamrożone GB w NL.

Oczywiście jakaś darmowa promocja może zmienić optymalne działanie.

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2847
  • 7187
  • 189

Ile mam internetu i do kiedy?

Tak, jak jest napisane: 520 GB ważne 52 dni z bonusu za doładowania i 112 GB (40 GB w UE) ważne 21 dni z usługi bez limitu. W PL  pierwsze schodzą GB z bonusu.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18723
  • 53613
  • 734

Ile mam internetu i do kiedy?

@pirenej dla mnie informacja z aplikacji też jest mało czytelna, jeśli chodzi o datę ważności GB z doładowań, czy z pakietu bez limitu. 520 GB z doładowań ważne 52 dni, czyli do 21 sierpnia 2024 roku.

Drugi pakiet GB z usługi bez limitu jest ważny 21 dni, czyli do 21 lipca 2024 roku.

Pełne informacje masz podane na koncie Mój Orange po zalogowaniu przez stronę internetową. Daty z aplikacji trzeba obliczyć. Zgłaszałem już tą sprawę na AMA, ale nie ma zainteresowania.

 


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1655
  • 5721
  • 67

Ile mam internetu i do kiedy?

@pirenejwidzę, że GB za doładowania przedłużyły się dzięki usłudze NL. Do utrzymania wszystkich GB przy takim stanie wystarczy w ostatnim (bezpieczniej przedostatnim) dniu ważności GB za doładowania włączyć jednorazowy NL za 1 zł. NL przedłuży te  GB za doładowania i przywróci zamrożone GB w NL.

Oczywiście jakaś darmowa promocja może zmienić optymalne działanie.

 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2136
  • 7901
  • 32

Ile mam internetu i do kiedy?

@andrzej1441  - ale Ci przyfarciło! Dzięki @Wiktorowi masz extra jedno rozwiązanie więcej.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1655
  • 5721
  • 67

Ile mam internetu i do kiedy?

@pirenejFakt trochę przyfarciło. Dodam, że aktywacja w MO dowolnych NL możliwa jest zdalnie także, gdy tylko można odbierać, a dzwonienie jest zablokowane. To ma znacznie, gdy zawieszony jest cykliczny NL, w którym nawet do 93 dni mogą być zamrożone GB, a także gdy chcemy przywrócić zablokowane przez ponad 7 dni złotówki bez potracenia 10%.