Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Naliczanie za smsy przy ofercie no limit różnica pomiędzy wykazem opłat a pobranymi środkami


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Naliczanie za smsy przy ofercie no limit różnica pomiędzy wykazem opłat a pobranymi środkami

Na wstępie zaznaczam że nie chodzi mi o samą kwotę tylko to nie jest pierwszy raz kiedy sie przejechałem na tej krętackiej sieci.

Wykupiłem 9 stycznia pakiet no limit sms i dzwonienie i jakiś tam pakiet neta był w cenie korzystam dużo z internetu więc po pewnym czasie musiałem dokupić elastyczny pakiet internetu gdzie otrzymałem wiadomość że mogę sprawdzić ilość danych wysyłając sms o treści ile na nr chyba 360 koszt sms jak do sieci orange no dobra mam no limit wysyłam bo aplikacja nie pokazuje mi nadal tego pakietu i tu okazuje się że no limit nie działa no bo jak mam to rozumieć jeśli w wykazie mam naliczone 0,20pln za tego smsa?

Następna kwestia że tak naprawdę z konta pobrane zostało 0,36pln i nigdzie nie mogę znaleźć z czego wynika taka różnica.

Najbardziej denerwujący jest jednak internet który skacze i zanika za dnia że nawet kurnik.pl ma problemy w nocy wiadomo nawet w csa można pograć. Na sobotę zamówiłem normalny internet i jak tylko wykorzystam środki na tej karcie to pójdę do salonu i wam zwrócę bo internet był głównym czynnikiem który jak widać nie jest wart nerwów tym bardziej ze nigdy nie wykorzystałem tyle kasy na samo dzwonienie co tutaj bez względu czy to z pakietem czy o zgrozo bez.

10 ODPOW. 10

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3235
  • 7565
  • 139

Naliczanie za smsy przy ofercie no limit różnica pomiędzy wykazem opłat a pobranymi środkami

Opłata za aktywację usługi pobierana jest ze środków z doładowań na koncie głównym.

 


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Naliczanie za smsy przy ofercie no limit różnica pomiędzy wykazem opłat a pobranymi środkami

Mnie nie chodzi o to że z konta na którym miałem 22pln pobrali mi 5pln na pakiet internet elastyczny na 5 dni tylko wytłumacz mi czemu na koncie jest 16,64 a w rozliczeniu jest tylko 20groszy za tego smsa "ile" na nr 360


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3235
  • 7565
  • 139

Naliczanie za smsy przy ofercie no limit różnica pomiędzy wykazem opłat a pobranymi środkami

Jak już wspomniałem wyżej Opłata za aktywację usługi pobierana jest ze środków z doładowań na koncie głównym.

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32426
  • 36704
  • 1369

Naliczanie za smsy przy ofercie no limit różnica pomiędzy wykazem opłat a pobranymi środkami

SMSy na krótkie numery nie są zwykle ujęte w pakietach nolimit. Wystarczy czytać regulamin.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Naliczanie za smsy przy ofercie no limit różnica pomiędzy wykazem opłat a pobranymi środkami

jaka opłata za jaką usługę za to że ich aplikacja nie wyświetla pakietu internetu i muszę wysyłać jakieś smsy? i czemu w rozliczeniu jest koszt 0.20 a nie 0.36pln?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32426
  • 36704
  • 1369

Naliczanie za smsy przy ofercie no limit różnica pomiędzy wykazem opłat a pobranymi środkami

A jaką masz taryfę? Widocznie taki jest koszt SMSa w Twojej taryfie.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Naliczanie za smsy przy ofercie no limit różnica pomiędzy wykazem opłat a pobranymi środkami

no dobra niech nawet naliczają ale skąd w takim razie wynika ta różnica?


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Naliczanie za smsy przy ofercie no limit różnica pomiędzy wykazem opłat a pobranymi środkami

orange free czyli sms do orange 20 gr


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3235
  • 7565
  • 139

Naliczanie za smsy przy ofercie no limit różnica pomiędzy wykazem opłat a pobranymi środkami

Opłata za usługę wynosi 5,00zł, ale za AKTYWACJĘ tej usługi pobrało za SMS zgodnie z cennikiem. Emotikon: Szczęśliwy

 

Natomiast za co pobrało 0,16 groszy sprawdź po 24h w bilingach,