Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Na kartę - SMS z Orange: za 14 dni stracisz możliwość ODBIERANIA połączeń

ROZWIĄZANE

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 1
  • 0

Na kartę - SMS z Orange: za 14 dni stracisz możliwość ODBIERANIA połączeń

Mimo aktywnej karty SIM, regularnie doładowywanej przyszedł mi SMS że za 14 dni stracę możliwość ODBIERANIA połączeń - miał ktoś podobną sytuację? Orange, co to ma znaczyć - chcecie żebym zmienił operatora - nie ma problemu!

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Na kartę - SMS z Orange: za 14 dni stracisz możliwość ODBIERANIA połączeń


@powerfistnapisał(-a)

To jest po prostu kpina - konto doładowane za 30zł, włączone Konto ważne rok i co? I jajco - dalej tylko przez 11 kolejnych dni moge odbierać połączenia - chyba podziękuję i przejdę do Virgin. Orange to jakaś kpina...

 

xxx.png


Ze screena widać, że korzystasz ze starego serwisu Mój Orange, który jest bo jest. Na stronie https://orange.pl/twojekonto/rejestracja możesz załozyć konto w Nowym Mój Orange (wymagany adres e-mail, może cię przenieść na czata, jeśli to będzie konieczne do założenia konta).

Data ważności połączeń odbieranych w starym serwisie Mój Orange może aktualizować się z bardzo dużym opóźnieniem albo nawet nie aktualizowac sie wcale. To jeden z kilku problemów, dla których zdecydowaliśmy się nie wspierać już w ogóle starego serwisu. W rzeczywistości, zapewne termin został prawidłowo przedłużony, co możesz sprawdzić w Nowym mój orange, poprzez kontakt z czatem/infolinią/salonem albo dzwoniąc pod numer *500 i wybierając opcję sprawdzenia stanu i ważności konta (2, a następnie 1 -- ta opcja jest bezpłatna, pozostałe poza doładowaniem konta będą płatne).

Wybacz za nieprawidłowości i zachęcamy do migracji do Nowego Mój Orange. Jestem przekonany, że nowy serwis będzie Ci odpowiadać 🙂

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

14 ODPOW. 14

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2018
  • 5429
  • 183

Na kartę - SMS z Orange: za 14 dni stracisz możliwość ODBIERANIA połączeń

Sprawdź kodem *124*# jaką masz ważność konta, ewentualnie aktywuj roczną ważność konta sms o treści Start na 8002 o ile nie korzystasz z jakiś usług które wykluczają się z kontem ważnym rok.
Anonim

Nie dotyczy

Na kartę - SMS z Orange: za 14 dni stracisz możliwość ODBIERANIA połączeń

Jakimi kwotami doładowujesz? Tak poza tym w ofercie jest Konto Ważne Rok, jeśli nie koliduje to z innymi pakietami co używasz, warto to włączyć.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 1
  • 0

Na kartę - SMS z Orange: za 14 dni stracisz możliwość ODBIERANIA połączeń


@Arti_Kn_Plnapisał(-a)
Sprawdź kodem *124*# jaką masz ważność konta, ewentualnie aktywuj roczną ważność konta sms o treści Start na 8002 o ile nie korzystasz z jakiś usług które wykluczają się z kontem ważnym rok.


Sprawdziłem -> środki ważne przez 33 dni - dziś rano doładowałem za 30zł, ale w MójOrange cały czas widnieje że mam możliwość odbierana połączeń przez 14 dni...


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 1
  • 0

Na kartę - SMS z Orange: za 14 dni stracisz możliwość ODBIERANIA połączeń


@Anonimnapisał(-a)

Jakimi kwotami doładowujesz? Tak poza tym w ofercie jest Konto Ważne Rok, jeśli nie koliduje to z innymi pakietami co używasz, warto to włączyć.


Różnie, tak co 2-3mce 30zł, a doraźnie 5/10.

 


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 1
  • 0

Na kartę - SMS z Orange: za 14 dni stracisz możliwość ODBIERANIA połączeń

Super, wysłałem sms na 8002 żeby włączyć Konto Ważne Rok to się okazuje że jak włącze KWR, to wyłączą mi Numer bez limitu.

A co mam zrobić żeby nie stracić usługi Numer bez limitu a jednocześnie wydłużyć możliwość odbierania połączęń???

Do tej pory odbieranie połączeń się wydłużało samo przy każdym doładowaniu - czy to zmieniono? 

Anonim

Nie dotyczy

Na kartę - SMS z Orange: za 14 dni stracisz możliwość ODBIERANIA połączeń

@powerfist  poprzez aplikację Mój Orange możesz sprawdzić stan swojego konta i usług, na portalu Mój Orange jest to w wersji rozszerzonej, jeśli nie korzystasz z jakiś nietypowych (archiwalnych) usług, to może taryfa Orange Free + Skarbonka włączona na koncie, będziesz miał lepszą ofertę, i wypada jak wyżej pisane włączyć Rok Ważności Konta, jak to oczywiście nie koliduje z aktywnymi usługami na koncie.

@powerfist jeśli ostatnio doładowywałeś małymi kwotami to wydłużanie ważności konta jest o kilka dni, ale podstawowe pytanie jaka taryfa u ciebie 😉


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2018
  • 5429
  • 183

Na kartę - SMS z Orange: za 14 dni stracisz możliwość ODBIERANIA połączeń


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Na kartę - SMS z Orange: za 14 dni stracisz możliwość ODBIERANIA połączeń

@powerfist 

Zamiast numeru bez limitu, możesz aktywować sobie Twoje numery  ( też bez limitu ) ale każdy kosztuje po 3 zł

Możesz aktywować też tylko jeden numer, a wtedy KWR jest aktywne również.

 


Screenshot_2019-03-11 Telefony komórkowe Orange - abonament, mix, karta i internet Orange Polska.png

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 1
  • 0

Na kartę - SMS z Orange: za 14 dni stracisz możliwość ODBIERANIA połączeń

To jest po prostu kpina - konto doładowane za 30zł, włączone Konto ważne rok i co? I jajco - dalej tylko przez 11 kolejnych dni moge odbierać połączenia - chyba podziękuję i przejdę do Virgin. Orange to jakaś kpina...

 

xxx.png