Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Komentarze do artykułów "Pakiet 120 minut do wszystkich" i "60 minut na stacjonarne"


Zespół Nasz Orange
  • 2930
  • 10912
  • 64

Komentarze do artykułów "Pakiet 120 minut do wszystkich" i "60 minut na stacjonarne"

Na wstępie napiszę, że jeżeli masz pytanie do któregoś z pakietów lub innych ofert na kartę, to załóż temat klikając tutaj i kliknij na "Nowy temat".

 

Powoli realizując pomysł o artykułach na temat niszowych ofert na kartę powstały dwa z nich. Pierwszy z pracą @Piotrekk85, na temat pakietu 120 minut do wszystkich. Drugi na temat 60 minut na numery stacjonarne. Niżej możecie zamieszczać uwagi co do tekstów przez nas popełnionych.

 

Pakiet 120 minut do wszystkich znajdziecie klikając tutaj.

Pakiet 60 minut na stacjonarne znajdziecie natomiast klikając tutaj.

3 ODPOW. 3

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Komentarze do artykułów "Pakiet 120 minut do wszystkich" i "60 minut na stacjonarne&

Moja mama ma wariancik 120 min+60 min 🙂
Jakby dało się jednym kodzikiem przedłużyć, byłoby łatwiej 🙂 Bo na dziś trzeba trzy (1 na przedluzenie 120 minut, 1 na wylaczenie 60 min, 1 na ponowne wlaczenie 60 minut).

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Komentarze do artykułów "Pakiet 120 minut do wszystkich" i "60 minut na stacjonarne&

@Wojciech,

 

Jeśli mogę coś zasugerować, uważam, że w artykule, warto zaproponować alternatywę w postaci Pakietu 200. Pakiet zawiera:

  • 200 minut do wykorzystania na krajowe rozmowy do sieci komórkowych i stacjonarnych
  • 200 SMS-ów do wykorzystania na krajowe SMS-y do wszystkich sieci komórkowych

 

Pakiet kosztuje 14 złotych i jest jednym z promowanych przez nas pakietów.

 

Zalety:

  • Pakiet zawiera minuty jednocześnie na stacjonarne i komórki
  • Możliwość zarządzania pakietem jednym kodem
  • Pakiet dostępny w Nowym Mój Orange

Wady:

  • Pakiet nie odnawia się w przypadku wcześniejszego wykorzystania jednostek z pakietu
  • Minuty ani SMS-y z pakietu nie kumulują się - w przypadku odnowienia lub ponownego włączenia usługi, niewykorzystane jednostki przepadają, a użytkownik otrzymuje nową pulę jednostek (200 minut i 200 SMS-ów) ważnych 31 dni od daty aktywacji/odnowienia.

Zespół Nasz Orange
  • 2930
  • 10912
  • 64

Komentarze do artykułów "Pakiet 120 minut do wszystkich" i "60 minut na stacjonarne&

@Jarek, dzięki za uwagi. Dodałem je do artykułów. Może się komuś przyda.