Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Na kartę - SMS z Orange: za 14 dni stracisz możliwość ODBIERANIA połączeń

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Na kartę - SMS z Orange: za 14 dni stracisz możliwość ODBIERANIA połączeń

Sprawdż > Krótkim kodem – wpisz na klawiaturze swojego telefonu: *124*# i zatwierdź słuchawką. W odpowiedzi otrzymasz informację zwrotną o stanie środków i ważności konta (usługa jest bezpłatna).

Zawsze jest opcja czat by wyjaśnić sprawę, to na pewno jakiś błąd na koncie @powerfist .


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Na kartę - SMS z Orange: za 14 dni stracisz możliwość ODBIERANIA połączeń


@powerfistnapisał(-a)

To jest po prostu kpina - konto doładowane za 30zł, włączone Konto ważne rok i co? I jajco - dalej tylko przez 11 kolejnych dni moge odbierać połączenia - chyba podziękuję i przejdę do Virgin. Orange to jakaś kpina...

 

xxx.png


Sprawdzałeś kodem czy masz na pewno włączone Konto Ważne Rok ? bo nie możesz korzystać z niego mając włączoną usługę Numer bez limitu.


Screenshot_2019-03-12 Telefony komórkowe Orange - abonament, mix, karta i internet Orange Polska.png

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Na kartę - SMS z Orange: za 14 dni stracisz możliwość ODBIERANIA połączeń


@powerfistnapisał(-a)

To jest po prostu kpina - konto doładowane za 30zł, włączone Konto ważne rok i co? I jajco - dalej tylko przez 11 kolejnych dni moge odbierać połączenia - chyba podziękuję i przejdę do Virgin. Orange to jakaś kpina...

 

xxx.png


Ze screena widać, że korzystasz ze starego serwisu Mój Orange, który jest bo jest. Na stronie https://orange.pl/twojekonto/rejestracja możesz załozyć konto w Nowym Mój Orange (wymagany adres e-mail, może cię przenieść na czata, jeśli to będzie konieczne do założenia konta).

Data ważności połączeń odbieranych w starym serwisie Mój Orange może aktualizować się z bardzo dużym opóźnieniem albo nawet nie aktualizowac sie wcale. To jeden z kilku problemów, dla których zdecydowaliśmy się nie wspierać już w ogóle starego serwisu. W rzeczywistości, zapewne termin został prawidłowo przedłużony, co możesz sprawdzić w Nowym mój orange, poprzez kontakt z czatem/infolinią/salonem albo dzwoniąc pod numer *500 i wybierając opcję sprawdzenia stanu i ważności konta (2, a następnie 1 -- ta opcja jest bezpłatna, pozostałe poza doładowaniem konta będą płatne).

Wybacz za nieprawidłowości i zachęcamy do migracji do Nowego Mój Orange. Jestem przekonany, że nowy serwis będzie Ci odpowiadać 🙂


Zespół Nasz Orange
  • 2932
  • 10944
  • 64

Na kartę - SMS z Orange: za 14 dni stracisz możliwość ODBIERANIA połączeń

@powerfist, czy udało się rozwiązać problem?

Jeśli tak, to zachęcam do oznaczenia postu, który pomógł w rozwiązaniu.

 

🎀🦄🐾🤸‍♀️


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 1
  • 0

Na kartę - SMS z Orange: za 14 dni stracisz możliwość ODBIERANIA połączeń

Weszły nowe regulaminy w ofertach na kartę (kilka godzin temu czytałam) i być może masz wyłączone jakieś usługi. Wejdź na mój Orange i sprawdź jakie zmiany nastąpiły. Ale możesz również włączyć sobie usługę "Konto ważne rok" i problem zniknie (SMS o treści: Start na nr 8002). Za SMS nie jest pobierana opłata.