Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Migracja do Orange Yes

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 12
  • 0

Migracja do Orange Yes

Witam , mam problem z migracją do Orange Yes ponieważ z 2 lata temu zmieniłem taryfę na Orange Free lecz teraz zrezygnowałem i mam chęć zmiany taryfy na Orange Yes lecz nie mam takiej możliwości , ponieważ przy próbie zmiany taryfy na Orange Yes dostaje wiadomość o treści "Zmiana taryfy na Orange YES nie jest juz mozliwa. Polecamy Orange Free na karte, gdzie dostaniesz bonusowe gigabajty na internet po kazdym doladowaniu oraz dostep do najlepszych uslug bez limitu. Wyslij FREE pod 3033 (koszt SMS w Orange). Wiecej na orange.pl"

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Migracja do Orange Yes

@DawK22k taryfa YES została już wycofana i obecnie nie jest dostępna dla osób, które chcą na nią przejść. Została tylko dla osób, które nie zmieniły po jej wycifaniu. Po zmianie nie można już wrócić. Zostaje obecna Free, IoT.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

11 ODPOW. 11

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Migracja do Orange Yes

@DawK22k taryfa YES została już wycofana i obecnie nie jest dostępna dla osób, które chcą na nią przejść. Została tylko dla osób, które nie zmieniły po jej wycifaniu. Po zmianie nie można już wrócić. Zostaje obecna Free, IoT.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3214
  • 7466
  • 136

Migracja do Orange Yes

@DawK22k , jaka oferta jest Ci potrzebna ?? Jakaś konkretna usluga??  

Anonim

Nie dotyczy

Migracja do Orange Yes

Migracji już dawno nie ma @DawK22k 😎

Te powszechne usługi znikły już i teraz jest tylko jedna taryfa...  Orange Free na kartę 😎

Jeśli poczytasz na forum, to wcale nie taka zła bo i da się po kosztach użytkować 😎


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Migracja do Orange Yes

@Anonim jest jeszcze IoT na kartę:

https://www.orange.pl/view/iot-na-karte

 

Anonim

Nie dotyczy

Migracja do Orange Yes

@ketrasaArtur wiem że jest, ale to specyficzna taryfa, bardziej pod inteligentny sprzęt niż telefon 😎


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 12
  • 0

Migracja do Orange Yes

Konkretnie potrzebna mi jest usługa Konto Ważne Rok


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 12
  • 0

Migracja do Orange Yes

A co z innymi taryfami , tak samo? jak tak to rozumiem że kto miał np. Orange POP to dalej ma ale już nie ma  możliwości zmiany taryfy kolejny raz na POPa? Pozdrawiam

Anonim

Nie dotyczy

Migracja do Orange Yes


@DawK22knapisał(-a)

A co z innymi taryfami , tak samo? jak tak to rozumiem że kto miał np. Orange POP to dalej ma ale już nie ma  możliwości zmiany taryfy kolejny raz na POPa? Pozdrawiam


Dokładnie tak jak piszesz, nie ma migracji po taryfach tych starych, ba część starych usług wygasła i sens korzystania z tych taryf teraz mierna.

Jak karta sim do sporadycznego używania, to Free spok, konto ważne rok tam jest, więc nic się nie traci.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3214
  • 7466
  • 136

Migracja do Orange Yes

@DawK22k , usługa której potrzebujesz, jest dostępna w aktualnej taryfie.

W załączniku regulamin.

 

Orange FREE