Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

100GB za rej. w Mój Orange oraz 300GB na wakacje


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 27
  • 100
  • 0

100GB za rej. w Mój Orange oraz 300GB na wakacje

1. Skorzystałem już raz z promocji 100GB za rejestrację w Mój Orange. Czy jeżeli zarejestruję drugi numer na te same dane co pierwszy to czy będę mógł zarejestrować nowe konto Mój Orange na inny adres e-mail i z niego zarządzać drugim numerem (wtedy również otrzymam bonus?)?

Odnośnie 300GB przeczytałem regulamin ale chciałbym się upewnić:
2. Czy to prawda, że po wykorzystaniu 25GB w miesiącu dalsze korzystanie z internetu jest darmowe (włącza się tzw. lejek)? Powodujący wątpliwości jest pkt 12 regulaminu promocji.
3. Czy to prawda, że niewykorzystane GB sumują się i przechodzą na następny miesiąc? 

7 ODPOW. 7
Anonim

Nie dotyczy

100GB za rej. w Mój Orange oraz 300GB na wakacje

Każdy nowy numer przypisany jest do PESEL i jednego konta Mój Orange, inny PESEL przy rejestracji numeru, to możesz inne konto Mój Orange założyć, za rejestrację nowego numeru przysługuje 100GB i inne promocje na takim numerze też można aktywować, więc po co kombinować z nowym kontem Mój Orange... 😉


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

100GB za rej. w Mój Orange oraz 300GB na wakacje

@Deftowski tutaj był poruszany podobny temat:

https://nasz.orange.pl/t5/Na-kart%C4%99/Darmowe-100Gb-za-rejestracje-w-m%C3%B3j-orange/td-p/307042

 

Osobiście sprawdziłem i polecam takie rozwiązanie:

Rejestrujesz tyle numerów ile chcesz dostać pakietów 100GB za pierwsze założenie konta Mój Orange. Załóżmy, że rejestrujesz na siebie 3 numery. Następnie zakładasz konto Mój Orange na swoje dane. Po zalogowaniu adresem e-mail na konto Mój Orange przysługuje Tobie pakiet 100GB na każdy numer przypisany do Twojego numeru PESEL. Miałeś na siebie zarejestrowane trzy numery, to na trzy numery dostaniesz po 100GB. Jeżeli po założeniu konta dołożysz kolejny numer, już pakietu 100GB nie dostaniesz. Zakładam, że nie miałeś jeszcze konta w Mój Orange.

Jak masz już jedno konto Mój Orange założony na swój numer PESEL, to kolejnego z innym adresem e-mail już nie założysz. 

 

Po wykorzystaniu pakietu GB jest włączany lejek. Możesz dalej korzystać z internetu, ale prędkość w tedy wynosi 16kbit/s, co praktycznie daje tyle, jak by wogole nie było internetu. Można też lejek zdjąć, wtedy po wykorzystaniu pakietu dalszą transmisja danych jest rozliczana ze środków z konta głównego.

 

Niewykorzystane pakiety GB z pakietu bez limitu na wszystko (chodzi o ten pakiet za 30 zł) sumują się. Obecnie jest też sumowanie GB roamingowych w UE. 

Sumują się też GB z doładowań konta, ale trzeba pamiętać, że to dwie różne przegródki GB. 

 

Anonim

Nie dotyczy

100GB za rej. w Mój Orange oraz 300GB na wakacje

100GB za rejestrację przysługuje na każdy nowy numer, zarejestrowany w Mój Orange i tu się myślisz @ketrasaArtur, nie trzeba zakładać nowych kont, zresztą to w regulaminie jest, musi się aktywować, jak nie to zgłoszenie na czat i aktywują 😎


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1595
  • 5447
  • 59

100GB za rej. w Mój Orange oraz 300GB na wakacje



@Deftowskinapisał(-a)

1. Skorzystałem już raz z promocji 100GB za rejestrację w Mój Orange. Czy jeżeli zarejestruję drugi numer na te same dane co pierwszy to czy będę mógł zarejestrować nowe konto Mój Orange na inny adres e-mail i z niego zarządzać drugim numerem (wtedy również otrzymam bonus?)?

Odnośnie 300GB przeczytałem regulamin ale chciałbym się upewnić:
2. Czy to prawda, że po wykorzystaniu 25GB w miesiącu dalsze korzystanie z internetu jest darmowe (włącza się tzw. lejek)? Powodujący wątpliwości jest pkt 12 regulaminu promocji.
3. Czy to prawda, że niewykorzystane GB sumują się i przechodzą na następny miesiąc? 




AD2 Tak jak nic nie zmieniałeś i to poprzez konsultanta, bo to konto 411 a nie 901 (jak było w poprzednie wakacje, ale 901 miało niuans-zaletę i pozwalało na korzystanie z GB nawet jak konto złotówkowe było w trybie pasywnym)

Możesz sprawdzić na stronie MO w pakietach i usługach aktywnych dla danego numeru które są od razu wyświetlane w zakładce Pakiety i usługi.

screen dla numeru jeszcze posiadającego GB:

lejek2.png

 

A poniżej screen po wyczerpaniu GB:

lejek1.png

 

Ad 3. Tak jak system automatycznie uruchomi kolejną paczkę w ostatnim dniu ważności poprzedniej.

Dla pewności, spełnienia wymagań aktywacji automatycznej kolejnej paczki, oraz ewentualnego skorzystania z gwarancji zwrotu Gb z doładowań w razie problemów z automatyczną aktywacją kolejnej paczki proponuję robić wymagane doładowanie za 5 zł w przedostatnim dniu ważności paczki i to wieczorem pomiędzy 17:00 a 20:00 szczególnie jak konto 411 nie jest dłużej ważne niż paczka 25 GB.

AD1 Nie. Ubiegli mnie z wyjaśnieniem. Decyduje PESEL do którego przypisany może być dokładnie 1 e-mail. Ale cuda czy też niuanse czasami się się zdarzają. Nie sprawdzałem ale 100 GB standardowo powinno być na koncie 901.

@Anonimjeden konsultant na czacie przyzna drugi nie. Jednemu może brakować pozytywnych rozwiązań problemów a drugiemu negatywnych rozwiązań problemów.

Niuas programowy. Rejestrujesz nowy numer. Zanim system w aplikacji przypisze nr do peselu z emailem we właściwym filtrze  bazy danych - logujesz się nr telefonu w aplikacji i może nawet z automatu dać 100GB


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

100GB za rej. w Mój Orange oraz 300GB na wakacje

@Anonim nie dostałem pakietu 100 GB po zarejestrowaniu kolejnego numeru. Czemu więc się mylę? Dzwoniłem na infolinię, przysługuje mi na dwa numery, które były na PESEL zarejestrowane 21 lipca. Tego dnia założyłem konto Mój Orange i oba numery dostały pakiet 100GB. Trzeci numer zarejestrowałem 25 lipca i numer już pakietu 100GB nie dostał. Czemu więc kolejna osoba twierdzi, że pakiet 100GB można dostać za rejestrację kolejnego numeru. Na infolinii włączają tylko pakietu do daty rejestracji konta Mój Orange, nie do kolejnego numeru po dacie rejestracji konta.

Sprawdzone na żywym organizmie, który nigdy nie był w Orange 🤗


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1595
  • 5447
  • 59

100GB za rej. w Mój Orange oraz 300GB na wakacje

Uzupełnię i poprawię informację na ad2.

Zgonie z SMSem na screenie poniżej lejek można samemu wyłączyć.

lejek3.png

Natomiast ponowne jego włącznie po wcześniejszym jego wyłączeniu SMSem może wymagać kontaktu z konsultantem na czacie.

To akurat screen z routera z kartą posiadającą tylko GB z doładowań i  paczki 25 GB, która właśnie się skończyła.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

100GB za rej. w Mój Orange oraz 300GB na wakacje

@andrzej1441 to interesujące, że wyłączenie jest bezproblemowe,natomiast z włączeniem są już schody.

 

Osobiście wolę nie wyłączać lejka, a jak mi niezbędny jest internet, to lepiej skorzystać z pakietów elastycznych.