Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Darmowe 100Gb za rejestracje w mój orange

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 3
  • 0

Darmowe 100Gb za rejestracje w mój orange

Czy jeśli posiadam konto mój orange i podłącze do niego nowy numer to czy otrzymam 100 GB za rejestracje w mój orange?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Darmowe 100Gb za rejestracje w mój orange

Czytając regulamin tak, w aplikacji to można zrobić 😉

Dołączę regulamin w załączniku, mojego posta 😉

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

16 ODPOW. 16
Anonim

Nie dotyczy

Darmowe 100Gb za rejestracje w mój orange

Czytając regulamin tak, w aplikacji to można zrobić 😉

Dołączę regulamin w załączniku, mojego posta 😉


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 9
  • 0

Darmowe 100Gb za rejestracje w mój orange

@Anonim 

Promocja "100 GB za rejestrację w Mój Orange" została przedłużona; obowiązuje od 22 marca do 31 sierpnia 2022 roku.
https://dokumenty.orange.pl/bw/dokumenty/20155/0/90016/01dfdfb7-5167-42f3-b496-a1ec87c7c8cf
Czy rejestrując kolejny nowy numer pre-paid (który doda się w aplikacji Mój Orange), otrzymam 100 GB?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18408
  • 52636
  • 710

Darmowe 100Gb za rejestracje w mój orange

@MarekMarek dotyczy nowego klienta. Jeżeli już jesteś w Orange i masz aktywne konto Mój Orange, to bonusu 100 GB nie otrzymasz. Jeżeli wcześniej nie miałeś założonego konta Mój Orange, to po pierwszej rejestracji dostaniesz bonus 100 GB.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 9
  • 0

Darmowe 100Gb za rejestracje w mój orange

@ketrasaArtur 

Trochę to dziwne. Promocja ta sama, przedłużono tylko jej ważność.

@Anonim25-03-2022 18:59 pisał, że mając wcześniej zarejestrowane konto Mój Orange i rejestrując nowy numer, otrzymam 100 GB. Ale wolałem się upewnić.

 

Dzięki!


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18408
  • 52636
  • 710

Darmowe 100Gb za rejestracje w mój orange

@MarekMarek ja tak zrozumiałem zapis w regulaminie: Jeżeli jeszcze nie zakładałeś konta mój Orange, to po pierwszej rejestracji na wszystkie numery, które masz na siebie zapisane otrzymasz bonus w postaci 100 GB. Musi się odbyć pierwsze logowanie e-mailem. Jeżeli wiec masz już aktywne konto Mój Orange, to dołączenie kolejnego numeru nie uprawnia do otrzymania bonusu 100 GB.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 9
  • 0

Darmowe 100Gb za rejestracje w mój orange

Fajnie by było, gdyby w tym temacie wypowiedział się Zespół Nasz Orange np. @Wiktor albo @Wojciech  🙂

Anonim

Nie dotyczy

Darmowe 100Gb za rejestracje w mój orange


@ketrasaArturnapisał(-a)

@MarekMarek ja tak zrozumiałem zapis w regulaminie: Jeżeli jeszcze nie zakładałeś konta mój Orange, to po pierwszej rejestracji na wszystkie numery, które masz na siebie zapisane otrzymasz bonus w postaci 100 GB. Musi się odbyć pierwsze logowanie e-mailem. Jeżeli wiec masz już aktywne konto Mój Orange, to dołączenie kolejnego numeru nie uprawnia do otrzymania bonusu 100 GB.


Żle to zrozumiałeś niestety, wczytaj się w to co napisałem wcześniej, lub zdrzemnij z godzinkę bo jesteś  przemęczony 😉

@MarekMarek  jak najbardziej dostaniesz te 100GB 😉


Zespół Nasz Orange
  • 2930
  • 10912
  • 64

Darmowe 100Gb za rejestracje w mój orange

Moderatorzy są od moderowania 😉 Jednak myślę że warto się skupić na tych zapisach z regulaminu:

 

Wojciech_0-1657893384063.png

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18408
  • 52636
  • 710

Darmowe 100Gb za rejestracje w mój orange

@Anonim czyli żeby otrzymać bonus, trzeba się zalogować do aplikacji numerem telefonu? 

Jeżeli nowy użytkownik, to jak zaloguje się e-mailem, to dostanie bonus z automatu na wszystkie numery. Jakoś wcale to na koncie mojej córki nie zadziałało.