Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Darmowe 100Gb za rejestracje w mój orange

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Darmowe 100Gb za rejestracje w mój orange

@ketrasaArtur  jeśli dodajesz  nowy numer w aplikacji, to dostaniesz 100GB, nie dla wszystkich numerów oczywiście 😉

Jeśli tych 100GB córka nie dostała, to trzeba było to zgłosić i podpiąć regulamin promocji 😉

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Darmowe 100Gb za rejestracje w mój orange

@Anonim nie dostała. Uważam, że w tej promocji szkoda zachodu. Są inne ciekawsze, gdzie na 100% działają i nie trzeba się dopominać o swoje.

Anonim

Nie dotyczy

Darmowe 100Gb za rejestracje w mój orange

Artur pewnie Andrzej z forum by to ogarnął i kumulował inne promocje jeszcze 😆😎


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Darmowe 100Gb za rejestracje w mój orange


@Anonimnapisał(-a)

@ketrasaArturnapisał(-a)

@MarekMarek ja tak zrozumiałem zapis w regulaminie: Jeżeli jeszcze nie zakładałeś konta mój Orange, to po pierwszej rejestracji na wszystkie numery, które masz na siebie zapisane otrzymasz bonus w postaci 100 GB. Musi się odbyć pierwsze logowanie e-mailem. Jeżeli wiec masz już aktywne konto Mój Orange, to dołączenie kolejnego numeru nie uprawnia do otrzymania bonusu 100 GB.


Żle to zrozumiałeś niestety, wczytaj się w to co napisałem wcześniej, lub zdrzemnij z godzinkę bo jesteś  przemęczony 😉

@MarekMarek  jak najbardziej dostaniesz te 100GB 😉


Sprawdzone i potwierdzam jak faktycznie sprawa wygląda. Promocja 100GB dotyczy tylko nowo założonego konta. Trzy numery zarejestrowane, jeden 20 lipca, drugi 21 lipca, trzeci 25 lipca. Konto Mój Orange założone 21 lipca. Dwa numery, które były zarejestrowane do 21 lipca włącznie dostały bonus, numer który został zarejestrowany dziś, nie kwalifikuje się do otrzymania bonusu. Sprawdzone i zweryfikowana na infolinii. 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1580
  • 5389
  • 57

Darmowe 100Gb za rejestracje w mój orange

Reklamować wszystko i zawsze można.

Dopóki ma się w miarę czyste konto to dla świętego spokoju reklamację bez podstaw regulaminowych a nawet wbrew regulaminowi usługi mogą uznać.

Może być również sytuacja zupełnie odwrotna. Reklamację nie uznają bo ktoś wyżej zdecydował o niekorzystnej interpretacji regulaminu w danym konkretnym przypadku - np. zerowanie licznika odnowień w starym nolimicie.

 

Nie zdziwią mnie sytuacje  że np. 100 Gb konsultant raz przyzna a raz nie na nowej karcie ale starym koncie po reklamacji.

 

PS. Dlatego nie mam skrupułów w wykorzystywaniu zgodnie z regulaminami usług

w celu osiągnięcia korzyści nawet jak nie było to przewidziane przy tworzeniu usługi czy promocji.

Wykorzystywanie wszelkich niedociągnięć programowych i niuansów to sztuka a nie oszustwo.

Anonim

Nie dotyczy

Darmowe 100Gb za rejestracje w mój orange

@ketrasaArtur zgodnie z regulaminem, nowy numer podpięty do konta MO łapie się na promocję, ale bywa że system to odrzuci i bok też 😎

Dziś wszystko zależy od szczęścia 😆


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Darmowe 100Gb za rejestracje w mój orange

@Anonim jeżeli są różne interpretacje tego samego regulaminu, to znaczy, że regulamin jest źle napisany. Ja bonus miałem przyznany tak jak napisałem. W dodatku nie został aktywowany z automatu. Dopiero konsultant na infolinii przyznał.