Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

MNP a zwrot środków na karcie


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 395
  • 908
  • 43

MNP a zwrot środków na karcie

Trafiłem w sieci na plotkę, że szykuje się nowe rozporządzenie UKE, które ma wymusić na operatorach zwrot środków zgromadzonych na karcie prepaid w przypadku MNP, podobno jest też rozważana regulacja w przypadku migracji na abonament. Ktoś coś słyszał, albo wie może o tym więcej?
Zastanawia mnie jak taki obowiązek wpłynąłby na cenniki, bo jednak nie oszukujmy się, każdy operator najwięcej zarabia na środkach, które przepadły, a nie na tych za które ktoś kupił usługę nolimt.

5 ODPOW. 5

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

MNP a zwrot środków na karcie

Słuchy są dobre ale jak w radiu Erewań. Nie UKE, a Ministerstwo Finansów. Nie chodzi o dobro klientów, a uszczelnienie VATu.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 197
  • 267
  • 2

MNP a zwrot środków na karcie

Czy w Orange też już działa zwrot środków na konto bankowe przy zmianie Opka lub wył. aktywacji? Ostatnio koleżanka przenosiła nr z a2mobile i po wyłączeniu nr, pisze się pismo o zwrot kasy która została na koncie i przelali jej na konto bankowe, więc ciekawi mnie czy Orange już też zostało zobowiązane przez UKE do takowych zwrotów?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

MNP a zwrot środków na karcie

Oficjalnie jeszcze nie.

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

MNP a zwrot środków na karcie

Na infolinii konsultanci podają informację, że jak zrobi się zgłoszenie to wniosek jest rozpatrywany, ale obecnie nie ma jeszczecpewności, czy po rozpatrzeniu zwrot z preepaida zostanie przekazany na konto.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

MNP a zwrot środków na karcie

Nieoficjalnie można od kilku lat, tylko musi to trafić do kumatej osoby i tylko na pisemny wniosek.