Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

MMS na kartę

ROZWIĄZANE

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

MMS na kartę

Dlaczego nie ma możliwości zakupu pakietu MMS ?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

MMS na kartę

@mabud73, przewertowałem najświeższe oferty (tak mi się wydaje...chyba), i temat MMS-ów omijany jest szerokim łukiemEmotikon: Język

Jedyne co, to trop dla @wscieklaewka doprowadził mnie do dostępnego u mnie Multi Boxa, ale ponieważ mam w wersji Standard, nie grzebałem się w wersjach Gold i Platinum, gdzie dostępny jest (tak mi się wydaje) album MMS. Parę regulaminów też "przeleciałem"Emotikon: Mrugający i tylko w podsuniętym tropie @mabud73, może tkwi ten diabełek. 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

14 ODPOW. 14

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

MMS na kartę

@wścieklaewka, z tego co pamiętam, przy wykupieniu pakietu sms, był przelicznik na mms 🙂 Od kilku lat nie używam już prepaida i nie dam sobie ręki obciąć czy jest tak nadal, ale idź tym tropem 😉
Anonim

Nie dotyczy

MMS na kartę

@mabud73, przewertowałem najświeższe oferty (tak mi się wydaje...chyba), i temat MMS-ów omijany jest szerokim łukiemEmotikon: Język

Jedyne co, to trop dla @wscieklaewka doprowadził mnie do dostępnego u mnie Multi Boxa, ale ponieważ mam w wersji Standard, nie grzebałem się w wersjach Gold i Platinum, gdzie dostępny jest (tak mi się wydaje) album MMS. Parę regulaminów też "przeleciałem"Emotikon: Mrugający i tylko w podsuniętym tropie @mabud73, może tkwi ten diabełek. 


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

MMS na kartę


@mabud73napisał(-a)
@wścieklaewka, z tego co pamiętam, przy wykupieniu pakietu sms, był przelicznik na mms 🙂 Od kilku lat nie używam już prepaida i nie dam sobie ręki obciąć czy jest tak nadal, ale idź tym tropem 😉

Kiedyś dawno temu był takowy przelicznik, ale już się zmył 😞

Pozdrawiam @mabud73


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

MMS na kartę


@Anonimnapisał(-a)

@mabud73, przewertowałem najświeższe oferty (tak mi się wydaje...chyba), i temat MMS-ów omijany jest szerokim łukiemEmotikon: Język

Jedyne co, to trop dla @wscieklaewka doprowadził mnie do dostępnego u mnie Multi Boxa, ale ponieważ mam w wersji Standard, nie grzebałem się w wersjach Gold i Platinum, gdzie dostępny jest (tak mi się wydaje) album MMS. Parę regulaminów też "przeleciałem"Emotikon: Mrugający i tylko w podsuniętym tropie @mabud73, może tkwi ten diabełek. 


Witaj @Anonim

W Multi Box jest pięć mms i kropka.( jest i owszem album operatora, niektóre obrazki nawet są zabawne, o dźwiękach się nie wypowiem bo to "śmiech na sali "

Dziwię się bardzo, że nie ma takowego pakietu coby sobie można było wykupić.

Miłego dnia @Anonim


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32331
  • 36274
  • 1366

MMS na kartę

Na dziś pakietów nie ma. Bo to zachęta by skorzystać z nju 😉

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

MMS na kartę


@Piotrekk85napisał(-a)
Na dziś pakietów nie ma. Bo to zachęta by skorzystać z nju 😉

Witaj @Piotrekk85

Ja jestem związana od lat z Orange, i nie interesuje mnie Nju ( nowicjusz to chyba jest )

Chcę aby była możliwość wprowadzenia do " obiegu " pakietu MMS w Orange.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32331
  • 36274
  • 1366

MMS na kartę

Może kiedyś prośba zostanie wysłuchana... Ew możemy zrobić protest 😊

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

MMS na kartę


@Piotrekk85napisał(-a)
Może kiedyś prośba zostanie wysłuchana... Ew możemy zrobić protest 😊

Kurcze pieczone przecież nie każdy ma telefon wypasiony w net, i co tam jeszcze. Są ludzie którzy chętnie wykupiliby takowy pakiet ( a był kiedyś SMS / MMS ) i czemu go nie ma ? Ja protestuję - stanowczo z resztą. No posłuchaj @Piotrekk85 np. wysyłam MMS z Multi Box ( życzenia dajmy na to. Zdjęcia, wesołe zabawne obrazki mają ale jaką melodię dodać do całości ? - toż tam tylko jakieś odgłosy, ryki, szum wiatru etc ) Moim zdaniem to powinni  zlikwidować  te melodyjki 🙂


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

MMS na kartę

No ale jak to - jak masz telefon, który potrafi wysyłać MMS to i na pewno ma net 🙂