Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

MMS na kartę

ROZWIĄZANE

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6237
  • 23

MMS na kartę


@bluesmanniaknapisał(-a)

No ale jak to - jak masz telefon, który potrafi wysyłać MMS to i na pewno ma net 🙂


@bluesmanniak

Mój drugi telefon ma net owszem 🙂 Ale to jest ślimaczek kochany, kupiony jeszcze za czasów Zetafona - marka Sony Ericsson K 310i

Jest taki słodziutki, zadbany maluszek i MMS wysyła oczywista oczywistość 🙂 Ale mi konkretnie chodzi o pakiet SMS/MMS który był a się zmył ( nie wiem kiedy )

Pozdrawiam.

 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

MMS na kartę

Maluszek-staruszek 😉

Znajoma ciągle używa Nokii 6310i, tam nawet jeszcze nie było obsługi mms-ów! I nie chce nic innego!


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6237
  • 23

MMS na kartę


@bluesmanniaknapisał(-a)

Maluszek-staruszek 😉

Znajoma ciągle używa Nokii 6310i, tam nawet jeszcze nie było obsługi mms-ów! I nie chce nic innego!


Pozdrów znajomą  @bluesmanniak - przynajmniej ma spokój z pakietami które były i wyparowały w siną dal 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32709
  • 38378
  • 1384

MMS na kartę

Do mmsów nie wystarczy dwojga jak do tanga. Tu trzeba dużo wymieszać w garnku by zupa wyszła dobra. Po trzeba mieć usługę po stronie sieci, konfigurację, zgodny typ pliku, wielkość pliku ma znaczenia, często także kodeki.

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6237
  • 23

MMS na kartę


@Piotrekk85napisał(-a)
Do mmsów nie wystarczy dwojga jak do tanga. Tu trzeba dużo wymieszać w garnku by zupa wyszła dobra. Po trzeba mieć usługę po stronie sieci, konfigurację, zgodny typ pliku, wielkość pliku ma znaczenia, często także kodeki.

By zupa była dobra to trza w nią włożyć i to i tamto, a mieszać od czasu do czasu 🙂 Po ericssonie k310i przyszedł czas na ericssona J 10i też malutki zgrabniutki i nic mu do szczęścia nie trzeba oprócz pakietów MMS 🙂

Po co ja kupowałam smartfona który mi lubił buszować w torbie - tego to ja już nie wiem 🙂