Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Lejek


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 203
  • 817
  • 0

Lejek

  • Powinno się włączyć wczoraj , ja na szczęście wiem do kiedy mam ograniczony net ale dla innych byłby kłopot w tym wypadku dotyczy Usługi bez limitu gdy pakiet wygasa Lejek dłużej trwa(wszystko zależy od kwoty). 

IMG_20220212_184200.jpg

8 ODPOW. 8

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Lejek

@Venomoth3 jeżeli korzystasz z pakietu bez limitu, to po wykorzystaniu GB z pakietu i pozostałych GB, np. z doładowań, lejek załącza się z automatu, chyba, że ustawisz inaczej.

U mnie mam pakiet bez limitu z GB, to po wykorzystaniu załącza się lejek i nie pobiera środków z konta głównego. Można wyłączyć.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 203
  • 817
  • 0

Lejek

@ketrasaArtur Tak, ale mi chodzi o długość trwania  w Usłudze bez limitu i Elastycznym pakiecie nie stosujmy się do bonusu który ma jasno pokazane i tutaj funkcje szwankują lub czasami sms przyjdzie lub nie. 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3214
  • 7466
  • 136

Lejek

Może jest już aktywny, tylko jak to zwykle bywa z Mój Orange "taki psikus bez s".🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52659
  • 710

Lejek

@Venomoth3 czas trwania lejka wynosi tyle, ile ważność pakietu bez limitu, po wykorzystaniu GB, aż do końca jego ważności lub do odnowienia pakietu bez limitu w przypadku wersji cyklicznej.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 203
  • 817
  • 0

Lejek

@ketrasaArtur Nie w tym wypadku, gdy włączam pakiet podstawowy daje mi 2 dni (bo promocja) i wykorzystuję włącza mi się lejek lecz do wtedy ważny jest 3 dni co ciekawe ale meritum jest szwankowanie automatu że się nie  włączył wizualnie Lejek, nie pokazując ilości dni dozwolonych może zmylić innych gdyż ktoś weźmie większy pakiet wtedy sytuacja dopiero się może skomplikować! 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 203
  • 817
  • 0

Lejek

@ketrasaArtur  gdy się włączy to widać to tak

IMG_20220213_000905.jpg

 Mimo że wykorzystałem pełną prędkość:

IMG_20220213_001009.jpg


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 203
  • 817
  • 0

Lejek

@ketrasaArtur Co do trzeciego nie korzystam z cyklicznych ofert więc możesz mieć rację nie wiem


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1594
  • 5434
  • 59

Lejek

Lejek w miarę dobrze działa. Ale ostatnio na karcie:

_511_koszt0.png

 

zagapiłem się i zapomniałem wieczorkiem 1.02.2.2022 wyłączyć transmisję.

_511_koszt1.png

 

To ze mogą problemy z lejkiem przy bonusie za doładowania widać na 2 pierwszych pozycjach.

Jakbym był upierdliwy to zażądałbym zwrotu 6.21 zł za błędną uwagę.

 

Z tej karty i tak przelewam co tydzień 5 zł na kartę z cyklem 7 dniowym. Doszedłem do wniosku, aby ustrzec się przed kosztami to najlepiej będzie raz w tygodniu doładowywać po 5 zł i  nie martwić się blokadą wychodzących. W razie potrzeby jest nolimit 1-dniowy nawet z zamrożonych środków, albo druga karta w telefonie w odnowie.