Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 4, Obserwator
  • 1
  • 0
  • 0

Lejek w Orange Free na Kartę.

Cykliczny pakiet 2gb i nielimitowane sms mi się skończył, zostało mi 32 GB na koncie (internet z doladowania 50zl-25gb) Jak wyłączę lejek to prędkość internetu wzrośnie i internet bedzie pobierany z konta (Tych 32gb co zostało) czy jak?

Zobacz więcej tematów oznaczonych etykietą:

0 Lubię to
Odpowiedz

Rozwiązanie:
Pracuję w Orange
  • 825
  • 1439
  • 155

Cześć,

Wyłączenie  lejka nie powinno być konieczne w takiej sytuacji. Jeśli po wykorzystaniu pakietu internetowego, mimo posiadania bonusu za doładowanie, prędkość internetu jest niska, wyłącz i włącz telefon lub włącz tryb samolotowy na ok. 15 sekund, aby nawiązać nową sesję internetową. To powinno pomóc. Emotikon: Szczęśliwy

W Orange zajmuje się ofertą na kartę. Potrzebujesz kontaktu z Obsługą? Wejdź na czata po zalogowaniu do Mój Orange, w dni robocze od 7 do 21:30.
Nie odpowiadam na wiadomości wysyłane na PW.

Wszystkie odpowiedzi:
Poziom 40, Guru *****
  • 25106
  • 13448
  • 1136

Jak wykorzystałeś pakiet cykliczny a masz bonus za doładowanie, nie powinno być lejka. Próbowałeś ponownie uruchomić telefon?
.
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 34, Ekspert
  • 2602
  • 3502
  • 113

Tak powinno być...

Out do odwołania...

0 Lubię to
Odpowiedz
Pracuję w Orange
  • 825
  • 1439
  • 155

Cześć,

Wyłączenie  lejka nie powinno być konieczne w takiej sytuacji. Jeśli po wykorzystaniu pakietu internetowego, mimo posiadania bonusu za doładowanie, prędkość internetu jest niska, wyłącz i włącz telefon lub włącz tryb samolotowy na ok. 15 sekund, aby nawiązać nową sesję internetową. To powinno pomóc. Emotikon: Szczęśliwy

W Orange zajmuje się ofertą na kartę. Potrzebujesz kontaktu z Obsługą? Wejdź na czata po zalogowaniu do Mój Orange, w dni robocze od 7 do 21:30.
Nie odpowiadam na wiadomości wysyłane na PW.
Highlighted
Zespół Nasz Orange
  • 2256
  • 3250
  • 117

@Łukasz228
może warto byłoby w tym temacie zastosować...

Pokaż szczegóły
taką piękną zasadę społecznościową? Emotikon: Szczęśliwy
agitacja.jpg

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange |

0 Lubię to
Odpowiedz