Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

LTE

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 32
  • 3
  • 0

LTE

OK, a na czym dokładnie polega usługa Mobile Connect? W karcie bez tego MC jest jakaś różnica

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 32
  • 3
  • 0

LTE

W tym sęk że w karcie bez MC bez problemu mogę włączać i wyłączać kod PIN
Anonim

Nie dotyczy

LTE


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32685
  • 38207
  • 1382

LTE

Na dziś niczym. Ogólnie ma służyć do mobilnej autoryzacji. W skrócie logujesz się do jakiegoś serwisu a na urządzeniu z kartą sim potwierdzasz operację. Dokładny model jaki będzie w Orange nie został ogłoszony, ale ma ruszyć do wakacji podobno.

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 32
  • 3
  • 0

LTE

Już sprawdziłem na czym to polega. Ale z tego co czytałem Orange chyba jeszcze tego nie wprowadził? Czy jest do tego potrzebna jakaś aplikacja etc?
I kiedy mogę uznać pytanie za rozwiązane? Nie chciałbym naruszyć jakiś zasad bo co portal to inny obyczaj

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32685
  • 38207
  • 1382

LTE

1) na dziś jeszcze nie wiadomo, są różne warianty, można wykorzystać różne opcje, aplikację STK na karcie sim, kody USSD, bardziej rozbudowane apki
2) jesteś autorem wątku to sam powinieneś uznać najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie 🙂 kiedy? to też Twoja decyzja 🙂

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 32
  • 3
  • 0

LTE

Opcje STK na karcie Sim, mam w aplikacji typu usługi np takiej jak u mnie pod nazwą SIM AT
Ale z takiego poziomu poza usługami sieci nic więcej nie mogę zmienić. Wiem że Orange ma karte U-sim która ma bardzo duże możliwości. Natomiast kodów USSD poza tymi standardowymi nie znam

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32685
  • 38207
  • 1382

LTE

Usługi MC jeszcze nie ma. A kodów jest od groma: większość usług dodatkowych ma oddzielne.

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 32
  • 3
  • 0

LTE

A czy oferta orange free na kartę ma takie kody?
Anonim

Nie dotyczy

LTE

Nowe usługi nie potrzebują kodów, to co jest to jest w usługach sim (Usługi Orange), mam tam w prepaid zmianę nr przykładowo.